kisszandi

Regisztráció dátuma: 2020. április 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. április 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Organic Shop Banán Shake Regeneráló Testápoló

Organic Shop Banán Shake Regeneráló Testápoló
2021. február 13.

Nagyon finom illata van. Bársonyos érzetet hagy a bőrön, könnyen beszívódik nem hagy zsíros éreztet használat után.
Nagyon nagy kiszerelés, ár-érték arányban tökéletes.
Azonban jobb lenne ha pumpás lenne a kiszerelése nem ilyen vödrös, szószerint :)
Ezt a problémát megoldottam azzal, hogy az előző kifogyott pumpás testápolós flakonomat újratöltöttem vele így nem kell nyakig belemászni a nagy vödörbe :D

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2021. február 13.

UPDATE: sokszor újravettem már és egyre hatékonyabb
Sajnálom, hogy ezt nagyobb tubusos változatban nem árusítják. Sokkal költséghatékonyabb lenne... Meg nem kellen 2-3 hetente újra venni.

Ár-érték arányba megfelelő. Folyamatosan használom hetente 2-3 alkalommal. Szépen enyhíti a pirosságot és az esetleges duzzadtságot.
Hatékonyabb a nála sokkal drágább általam használt társánál (Mixa anti-imperfection).
A szaga tény hogy kicsit fura mielőtt megszárad. Mondjuk én akármilyen vastagan is vittem fel, teljesen megszáradt.
2-3 alkalomra elegendő mennyiséget tartalmaz. Ecsettel szépen fel lehet vinni. Egyértelműen újravevős.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2021. február 13.

UPDATE rájöttem, hogy miért olyan ismerős, a lecsengéséhez a Katy Perry Killer Queen edp-je hasonlít.

Kifújva először érződik rajta valami karcos fura "olajszag". Hamar elillan, nem kell megijdeni.
Aztán átcsap ilyen gyümölcsös cukorkás virágos illattá.
Összeségében jó kreáció. Furán finom illata van, ami emlékeztet valamire.
Olyan mint amikor ott van a nyelveden de nem fog eszedbe jutni akkor sem.
Én a kávét abszolút nem érzem ki belőle.