kisviktoria

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás
2022. január 28.

Én nem estem hasra tőle, nem tud többet mint a fodrásztól vett hamvasító samponom, ezüstös szín közelébe nem kerültem ettől se. Viszont az ára miatt megéri, illetve könnyebb, simább lett tőle a hajam. Hátha több alkalom után már jobban hamvasít, majd updateelek.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2021. április 1.

Update: Váltottam a Catrice HD alapozójára, harmadennyi az ára, és szerintem sokkal szebb és tartósabb is a végeredmény. Soha többé nem venném meg ezt a Vichyt.

Plázás gyógyszertárban 6500 ft volt. Én még ennél is jobb fedést vártam, de többszöri helyi rétegeléssel azért a nagyobb hibák is jól halványíthatók. Szárazabb részeken picit megül. Matt, de nekem pár óra után átfénylik. Jó termék, de nem érzem jobbnak a La Roche Posay Toleriane Teint alapozójánál.
Update: az Akneroxidos kezelés kicsit kiszárította a bőröm. Na ezzel a helyzettel nem tud mit kezdeni ez az alapozó, kiemeli a száraz részeket, nem lehet jól eldolgozni a mikrohámlásokon. Még mindig jó terméknek gondolom, de fontos, hogy hidratált bőrön használjuk, akkor nekem is szépen terült az arcomon.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. április 1.

AZ alapozó. Egy év masszív Vichy Dermablend használatot követően akartam vegán termékre váltani. Esküszöm, a Catrice kenterbe veri a 6000 Ft-os alapozót! A finishe matt, de mégis olyan bőrszerű marad a látvány. Jól fedi a mitesszeres-pattanásos-heges-foltos bőröm is, de valahogy ad egy olyan lágy fényt az arcomnak, hogy 5 évet letagadhatnék. 8 óra alatt sem fényesedett át, pedig le is izzadtam nap közben. Telefonra sem kenődik annyira, mint amennyire a Vichy. Jól építhető (pattikon azért kell is építeni). Beauty blenderrel százszor szebb lett az eredmény, mint ecsettel.
Az üveges csomag környezetbarát a műanyaghoz képest, a pipettával pedig higiénikus. Én mindig úgy cseppentek, hogy a pipetta ne érjen a bőrömhöz.
Jelenleg van vagy 7-8 szín forgalomban (Müllerben van csak ekkora választék, a dm pl. 4 színt árul csak). Nekem kicsit túl rózsaszínes egyik-másik, és teszter nélkül rosszul is választottam színt, de cserébe 3 üveget veszek a Vichy árán.

Update: 40 km-es biciklitúrát + horgászást és arcon alvást is úgy bírt, hogy alig kopott, és még mindig ugyanolyan matt az arcom 16 óra viselet után. Tökély!!!
És mégsem rózsaszín, a megfelelő árnyalat szépen passzol a sárgás, világos tónusomhoz.

Update 2.0: újabb üveg light beige annyira oxidálódik, hogy nap végére olyan barna a bőröm, mintha szét lennék szolizva! Totál sötét árnyalattá válik. Amúgy a teljesítménye még mindig 5 pont, de ez a színváltás azért túlzás.