kisviktoria

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2019. november 4.

Mínusz pont, amiért nem vegán.
Plusz pont: egy hete reménytelenül cserepes volt már az ajkam, az EOS sem segített, így az itteni vélemények alapján muszáj volt megvennem ezt. Nem túlzok, két (KÉT!) nap alatt tökéletesen rendbetette a fájó ajkaim! Életmentő. De tényleg nagyon sajnálatos, hogy nem vegán.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2019. június 12.

Plázás gyógyszertárban 6500 ft volt. Én még ennél is jobb fedést vártam, de többszöri helyi rétegeléssel azért a nagyobb hibák is jól halványíthatók. Szárazabb részeken picit megül. Matt, de nekem pár óra után átfénylik. Jó termék, de nem érzem jobbnak a La Roche Posay Toleriane Teint alapozójánál.
Update: az Akneroxidos kezelés kicsit kiszárította a bőröm. Na ezzel a helyzettel nem tud mit kezdeni ez az alapozó, kiemeli a száraz részeket, nem lehet jól eldolgozni a mikrohámlásokon. Még mindig jó terméknek gondolom, de fontos, hogy hidratált bőrön használjuk, akkor nekem is szépen terült az arcomon.

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2019. június 12.

Szerettem volna szeretni, mert 1300 forintba került egy egész nagy tubus, de az Akneroxidos kezelésem kezdeti sikereit valószínűleg ez a krém gyilkolta meg, mert minden nap kijött pár patti, amikor használtam. Még próbálkozom vele, de nagyon gyanús sajnos, hogy nem leszünk öribarik.