kisvirci

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2020. október 2.

NW20-as árnyalatot használom szem alatti korrektorként. Borzalmas fekete karikás a szemem mindig, függetlenül attól, hogy mennyit alszom.... ez szinte az egyetlen korrektor ami:
1. szuperül fed, ténylegesen építhető!!
2. nap végéig tart, minimum 8 órán át
3. nem irritálja a szem alatti érzékeny bőrt
Egyetlen pici "szépséghibája" van, nyomós és így néha pazarlásnak érzem a mennyiséget, én jobban örülnék egy aplikátoros megoldásnak, de ez a termék értékéből nem von le.

Clinique Cheek Pop Pirosító

Clinique Cheek Pop Pirosító
2020. október 2.

Melon Pop árnyalat van meg, nagyon szépen illik a bőrömhöz, kifejezetten tartós nekem és ami a legfontosabb nem olyan "cirkuszi bohócos" hatása van.... szép természetes :) Jár neki a maximum csillag :)

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2020. január 28.

Iszonyat nagy körülzsongás után gondoltam, hogy én is kipróbálom. Nagy spirál rajongóként muszáj volt :D Tényleg szuper, szépen ível, dús pillákat lehet vele festeni. Egészen extrém fekete a színe. Nekem egyetlen problémám van vele, hogy bizony pár óra viselés után kenődik/morzsolódik a szemem alá.... Alsó pillákat festeni vele nem ajánlom! DE egész napos viseletnek sem jó. A keféje hatalmas, így néha nekem nehezebb vele dolgoznom, de ez még megoldható. A morzsolódás miatt nálam csak 4-es lehet, jó indulattal.