kittenberger

Regisztráció dátuma: 2020. január 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2020. június 13.

Alapozót, korrektort könnyen el lehet vele dolgozni, szép lesz a végeredmény. Nekem sajnos pár hónap alatt szétrepedezik, de ár-érték arányban még nem találtam jobbat. A Müllerben elég furcsa az árazása, utazó tokkal 1650 ft, anélkül 2240, szóval érdemes figyelni :D

ColourPop Supershock Highlighter

ColourPop Supershock Highlighter
2020. január 26.

Lunch Money és Flexitarian árnyalatban van meg. A színek szépek, de sajnos mindkettőben apró csillámok vannak, amik ráadásul hajlamosak szétszóródni a highlighterrel kiemelt terület körül.
A hibrid krém-por textúra sem jött be. Kizárólag ujjal tudom használni, ecsettel és szivaccsal nem elég intenzív a fénye. Néha apró csomók képződnek benne, amiket nehéz a bőrön eldolgozni. Érdemes eldolgozni egy kis adagot a kézfejen, és csak aztán felvinni az arcra.
Az ár-érték arány is csak addig tűnik jónak, amíg rájössz, hogy csak egy vékony réteg termék van a tégelyben. Nem venném újra.

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál
2020. január 26.

Már sokszor újravásároltam, valóban látványos pillákat csinál, vastagságukhoz és hosszúságukhoz is sokat hozzáad. Sokkal jobban bejött, mint a márka sárga spirálja.
Nekem nem potyogott, nem kenődött, és lemosni is egyszerű volt micellás vízzel.
A spirál feje sok festéket vesz fel és nagy méretű, oda kell figyelni, hogy a szemhéjamat ne fessem vele össze. Alsó pillasoron csak úgy tudom használni, ha előtte letörlöm róla a felesleget zsebkendővel.
A legnagyobb gond vele, hogy viszonylag kevés ideig hozza top formáját: újkorában még túl híg a festék, aztán kicsit besűrűsödik és kb 3 hétig tökéletes, később viszont csomósodásra hajlamos. Emiatt nem vonok le csillagot, alacsony ára miatt könnyen újra lehet venni.