kitti1313

Regisztráció dátuma: 2018. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Physicians Formula Youthful Wear™Cosmeceutical Youth-Boosting Spotless Foundation SPF15

2019. október 22.

Sok jot hallottam mar errol a markarol. Multkor megorultem, hogy a dmben akciosan van ez az alapozo igy vettem is egyet. Bar ne tettem volna. Az elso fel oraban szepen fed, az ecsete sem rossz de inkabb szivaccsal tudom eldolgozni. Felora elteltevel kezd elmozdulni az egesz es hiaba a primer ala fedesnek meg a puder... Ugyan ugy elmozdul. Foltos, olajos tole a borom. Szemuveges vagyok raadasnak es az orromnal lerakodik... Az biztos, hogy meg 1x nem vennek.

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2019. szeptember 18.

Kicsit keserédes. A keféje tökéletes, a színe tökéletes, olyan szempillákat csinál hogy csak na... viszont pár óra elteltével elkenődik és kis fekete darabokban adja meg magát :( majd olyan vagyok mint aki 2 napja nem aludt..

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2019. június 14.

Eléggé ki tud jönni rajtam sajnos az ekcéma. Sok féle testápolót használtam már, de a Garnier karatévajas testápolója és ez ami enyhíti a tüneteim. Puha a bőröm, hamar beszárad és nem hagy utána ragacsos érzetet. Biztos újra veszem!