kitti1988

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Dior Joy EDP

Dior Joy EDP
2018. december 25.

Imádom, annyira nőies, annyira finom, és mégsem
túl hivalkodó. Érdekes először nem tetszett, aztán egy másik parfüm vásárlásakor kaptam egy mintát belőle, otthon befújtam magam, és egyszerűen szerelembe estem, felidéz bennem egy régi illatot, fogalmam sincs melyiket, egy gyermekkori “élmény”. Ebből is látszik, hogy a parfümériákban az alap “illatfelhő” és más parfümök szagolgatása után mennyire eltorzul a szaglásunk.

Aveda Invati Exfoliating Shampoo

Aveda Invati Exfoliating Shampoo
2018. június 26.

Imadom ezt a sampont, az egyetlen ami utan kezzelfoghato valtozas törtenik a hajam strukturajaban, erezhetöen dusabb, vastagabb lesz töle. A neveböl adodoan ez a feladata egyebkent. .Az egyetlen Aveda termek amelyiknek nem szeretem az illatat, viszont a hatasa karpotol ezert a kis hibaert, igy jar az öt csillag. A legjobb hatast a balzsamjaval egyutt erem el, de önmagaban is tökeletes.

4711 Remix Cologne Edition 2018

4711 Remix Cologne Edition 2018
2018. június 25.

Kellemes nyari illat, rajtam friss mandarin illata erzödik fökent.(tudom, hogy nincs is benne, megis) Klasszikus kölni talalkozasa egy mediterran narancstermelö videkkel. Nekem ez jut eszembe erröl az illatrol. :) Nagy melegben sem okoz gondot a hasznalata. Igaz hamar elillan, de mivel EDC nem is vartam tartosabb hatast.