kitti5406

Regisztráció dátuma: 2021. július 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. július 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kérastase Nutritive Masquintense

Kérastase Nutritive Masquintense
2021. július 8.

szintén nekem is óriási csalódás követte a termék használatát :D az hagyján, hogy nem segített semmit és nem lett fikarcnyival se szebb vagy jobb a hajam állapota, konkrétan szörnyen kiszárította és összegubancolta, lehetetlen volt kifésülni utána, egyszerűen szörnyűűűűűű, aki tudja kerülje, az is jobb lenne ha trágyát kennék a fejemre

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Coco Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Coco Hajbalzsam
2021. július 8.

Nekem nagyon bevált a samponjával együtt és kallos előpakolással, sose volt még semmitől ilyen puha és nem szöszös a hajam! a sampont most kicsit szüneteltetem de imádtam azt is, a balzsam viszont lassan fogy, pedig sokat használok és nem is rövid a hajam, sokáig elég és nagyon jó <3

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Könnyű, Tápláló Sampon Normál, Száraz és Szöszösödő Hajra

2021. július 8.

Nekem nagyon bevált a balzsamjával együtt és kallos előpakolással, sose volt még semmitől ilyen puha és nem szöszös a hajam! most egyelőre szüneteltetem, nehogy túlságosan hozzászokjon a hajam és ne legyen jó hatása, de imádtam