Kitti86

Regisztráció dátuma: 2012. október 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

OPI Nail Envy Sensitive & Peeling

OPI Nail Envy Sensitive & Peeling
2014. július 21.

Nálam sajnos abszolút pénz kidobás kategória :( Nem olvastam utána mielőtt megvettem, de gondoltam, ha a sima Nail Envyt annyian dicsérik, ez sem lehet rossz. Hát nagyot tévedtem...a körmeim még jobban töredeznek (szétválnak rétegekbe), mint korábban, és alaplakként is használhatatlan. Egy nap után leválik lakkal együtt, és csúnyán kopik a körömvégeken. Nézegettem róla külföldi oldalakon véleményeket és a nagyobb részük szintén negatív, sokan írták, hogy többet ártott, mint használt. Én is így jártam :(

Clarins Everlasting Foundation+ SPF15

Clarins Everlasting Foundation+ SPF15
2014. július 2.

Normál/kombinált bőrre nagyon jó kis alapozó. Jól fed, de nem maszkos, könnyű szépen eloszlatni és nagyon kellemes viselet. Az én nagyon érzékeny, mindentől kipattogó bőrömet egyáltalán nem bántotta, nem okozott pattanásokat , irritációt (szerencsére). Egy vékony réteg púderrel fixálom, így nálam egész nap szépen tart és nem fénylik át még az egyébként könnyen zsírosodó T-vonalamban sem. Plusz pont a színválasztékért, mivel világos bőrűek is találnak megfelelő árnyalatot. Nálam jelenleg kedvenc:)

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk
2014. január 5.

Nagyon szép fényessé teszi a lakkozást, könnyű felvinni és nem szedi fel a körömlakkot akkor sem, ha még nem teljesen száraz. Egyetlen pici negatívum, hogy azért nem szárad annyira nagyon gyorsan. Ilyen szempontból a NYC turbo dry top coat kicsit jobban teljesít, viszont az nem szárad fényesre és csíkos is marad, akárhogy kenem. Ezért nem vonok le csillagot, és azt hiszem, hogy ha elfogy, akkor újra veszem. Az ára sem vészes.

1 ÖSSZETEVŐ