kitti92

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Helia-D Aquaboom Anti-Wrinkle Cream Gel Night

Helia-D Aquaboom Anti-Wrinkle Cream Gel Night
2020. július 22.

Sajnos ugyanez..... Kihagyom a szemkörnyéket nagy ívben és így is majd kifolyik az összes könnyem. Újabban lett több bőr alatti pattanásom, nem tudom ő okozza e de gyanítom. Semmi pozitív hatást nem tapasztaltam.

Inglot Szemhéjpúder

Inglot Szemhéjpúder
2019. május 1.

Egy világos fényes szín van a tulajdonomban nagyon szeretem highlighterként is használni!

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó
2018. október 23.

Mindennapi használatra vásároltam, mert száraz és vízhiányos a bőröm, amit eddig használtam azt megtartom alkalmakra, mert hosszú távon szárít (pedig szívesen viselném minden nap). Szándékosan vettem a dehidratált bőrömre egy ilyen lágy, fényes finishű alapozót, azonban mióta megvan kipróbáltam minden praktikát (primer, fixaló, púder stb) és bánatomra pár óra után alig marad rajtam egy két helyen, felszívódik, eltűnik, nincs :( Vissza olvastam itt is pár véleményt és csodálkoztam, hogy itt szinte senki nem tapasztalta ezt.
Igazából körülbelül a negyedét használtam el, de nem tudom mi lesz vele így, felesleges munkának érzem kisminkelni magam ha ez az alapozó van rajtam, mert úgyis eltűnik.
Akciós áron vettem szerencsére, de még így is drágább mint a jobban bevált Catrice HD.
Egyébként amikor elkészül a smink szép az eredmény, természetes közepes fedése van, és finom illata. A kupak nekem hiányzik a tetejéről, ezen nem spóroltam volna a cég helyében