Best of Beauty 2019

kittiszimonetta

Regisztráció dátuma: 2017. október 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2019. április 24.

Kb. tíz éve nem is veszek mást, alapdarabom, automatikusan nyúlok utána, ha tudom, hogy ki fog fogyni, és nem tudom, miért nem értékeltem még... Annyira megszoktam a használatát, hogy valószínű már nem is tudnék másik spirált jól kezelni. Hozzáteszem, a VÍZÁLLÓ változatát veszem mindig.
Tartós önmagában de teljes sminkhez is, hosszú, szép pillákat varázsol, ami kiemeli a tekintetet. Amit még észrevettem, hogy a korábban kísérletezésre használt márkák mind elkezdték csípni egy idő után a szemem, amit nagyon nem szeretek. Ez az egyetlen, ami nem csípi a szemem, még allergiaszezonban sem.
Egyetlen hátránya, hogy iszonyat nehéz lemosni, de az évek alatt már kikísérleteztem, hogy ezen is túljussak. Valószínű mindig ez lesz a kedvencem:).

Make Up Factory Light Reflecting Concealer

Make Up Factory Light Reflecting Concealer
2019. április 15.

Kezdjük azzal, hogy ennek a márkának a tusával lassan egy éve örök barátok vagyunk, alapdarabom és csak azt használom. Gondoltam, egy márka, biztosan tökéletes lesz a korrektoruk is... Őszintén szólva kissé sokkolt a dolog, amikor először magamra kentem. A helyzet az, hogy furcsa az állaga, fedése nem sok, és a sötét karikákra csak ráragad, ennélfogva még jobban kiemeli azokat és lesz rajta egy ilyen fura, ragadós réteg, ami félúton elkezd lepattogni. Jobb, ha nem teszem fel, ebben teljesen egyet tudok érteni az előttem szólóval.
Nem mondhatnám, hogy ajánlom, ennyi pénzért vannak 10x jobb korrektorok is a piacon!!

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. április 15.

Én magamon nem annyira vettem észre, de a párom említette, hogy furcsa, mert valamit csináltam a szemeimmel, hogy nem olyan püffedtek és karikásak, mint szoktak lenni. Éjjelibagoly révén kellett valami, ami tényleg hatásos, és ezek szerint működik. Amit észrevettem, hogy a karikáim a szemem külső részén tényleg halványulnak ha használom, ellenben a belső zugban sajnos nem tapasztalok semmit egyelőre.
Használata kicsit komplikált, mivel egy fél-1/4 pumpálásnyi kis csöpp is kb. soknak minősül. Elsőre azt hittem, hogy könnyed, de rögtön, mikor elkezdtem betapogatni finoman, rájöttem, hogy ez egy sűrű anyag. Mire teljesen szétkenem szépen terül, rendesen beszívja a szemem alatti terület, kellemes érzés nagyon és nem hagy ragadó érzetet. Pont ezért kell a mértékletesség, nekem korrektor aláhidratáláshoz is kiválóan működik, de a lehető legkevesebb mennyiség is elég belőle.
Azért kap tőlem 5 csillagot, mert szeretem használni, mert többen is említették, hogy kipihentebbnek nézek ki (3 óra alvás után is), és mert egyetlen szemkörnyékápoló szérumom sem ért el még ennyire jó hatást, mint ő. :)