Kitts

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revolution X Friends Flawless Limitless Palette Szemhéjpúder Paletta

Revolution X Friends Flawless Limitless Palette Szemhéjpúder Paletta
2020. szeptember 28.

Ő mindenféle szempontból egy csoda. Már a friends-dizájn miatt is megvettem volna, de anélkül is tökéletes. Instant szerelem. Istenien tartós, gyönyörűen pigmentált extra színek, egyáltalán nem porzik (reggel 7-es sminkelés óta este 11-kor ugyanúgy virít rajtam minden egyes porcikája). A bronzosító meg külön egy nagy-nagy taps, meseszép.

I.M.Á.D.O.M

eos Chamomile Lip Balm Stick

eos Chamomile Lip Balm Stick
2020. augusztus 1.

Ő az ajkaim legjobb kis barátja. Amint a szám úgy gondolja, hogy szanaszét szárad és konkrétan le szeretne hámlani a helyéről, feldobom jó vastagon egész éjszakára. Reggelre minden gondom elszáll. ÉS mivel az éjszakai műszakban tökéletesen gondoskodik rólam, napközben már nincs is szükségem különösebb ajakápolásra.

PurPur Pannónia Szappan Spirit Of Water

PurPur Pannónia Szappan Spirit Of Water
2020. augusztus 1.

Egyszerűen nem jövök rá, hogy mi ez az illat, de ha életem végéig egy illatot választhatnék, akkor ez lenne az. Valami hihetetlen! Ne mondjátok el senkinek, de néha csak miatta megyek fürdeni :D

Viccet félretéve a szappan teljesen rendben van, jó nagy kiszerelés, sokáig elég, nem törik napok alatt darabokra. A bőröm is szereti, nem szárít, nem irritál. Szuper termék.

1 ÖSSZETEVŐ