Kitts

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra
2020. június 25.

Nála volt az első ünnepélyes alkalom, hogy nem észnélkül kaptam le egy tetszőleges dobozú és feliratú sampont a polcról, hanem szépen végignéztem az itteni véleményeket a bolt kellős közepén. Taps nekem! :D

Egyébként nem festett, egész jó állapotban lévő, de iszonyatvékonyszálú hajjal és gyorsan zsírosodó tövekkel vagyok megáldva (évszakváltás óta hullik is). A vékonyszálnak és a hajhullásnak határozottan jót tett, hajmosás után pedig valami teljesen más, felhőkönnyű állagot ad a hajnak (amit eddig másnál én nem tapasztaltam), isteni érzés. Sűrű krémes állagú (ezért alaposan ki kell mosni a hajból!), nagyon kevés elég belőle, úgy is teljesen jól habzik. A zsírosodáson nem változtatott gyakorlatilag semmit (-1), de a hajam jól érzi magát vele, szeretem.

Annabelle Minerals Pretty Matt Matt Hatású Púder

Annabelle Minerals Pretty Matt Matt Hatású Púder
2020. június 24.

A KM Box kedvence nálam ő. Őszintén meglepett. Kicsit hosszabb idő volt a használatának kitapasztalása és tényleg elég maszatolós a dobozból a kupakba kopogtatás, DE megéri. Púder nekem ennyit még nem segített a diszkógömb homlokomon mint ő (persze ez függ attól is, hogy épp a hónap melyik időszakában vagyok). Alatta csak fényvédő van nálam, több nem is kell hálisten. Szuperül egységesít, közepesen mattít, de nem tűnteti el az egészséges, emberi bőrképet. Nem lesz utána a fejem egy műanyag barbie-baba, nem szúrja ki a szembejövő szemét a nyolc réteg cucc, nem is ez a cél. Csendesen, nem feltűnően, de meggyőzően segít egy szuper összképet kialakítani. Nagyon tetszik.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2020. június 23.

KM Boxos szerzemény. Érdekes a kapcsolatom vele. Elsőre abszolút nem tetszett, a használata és az utóérzete furcsa volt az eddigi rutinomhoz képest. DE miután egy új vízálló spirált kezdtem használni, amit az atyaisten nem szedett le a szempillámról, megtanultam értékelni őt. Ebben zseni, csak neki sikerült. Kicsit ugyan zavarja a szememet használat után, de utána lemosom még micellással és/vagy cerave lemosóval, így teljesen jó.

1 ÖSSZETEVŐ