Kitts

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Olivia Szappan Holt-tengeri Iszappal

Olivia Szappan Holt-tengeri Iszappal
2019. november 14.

Már hetek-hónapok óta szappankutatásban voltam, sokáig teljes transzban kerestem a tökéletes verziót, amivel elfelejthetem a 8ezer tusfürdős flakont a kád szélén. Ő lett az. Szeretem az illatát (echte tengerparti iszapdagonya!), az anyagát, a habzását, a használatát, mindent. Jót tett a bőrömnek, nem viszketek, nem irritál, még csak nem is érzem, hogy szárítana. Egy gond van vele, nagyon gyorsan elfogyott. :( Bár ketten használjuk... és van a családban egy szappanzabáló, aki nem én vagyok -.-

CND Spa Bright Citron Lotion

CND Spa Bright Citron Lotion
2019. november 13.

A legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam. Fél perc alatt beszívódik, viszont nagyon sokáig puha és ápolt marad a bőr. Több kézmosás után is érezni, hogy rajta van a kezemen, mégsem ragad.. Első ránézésre drágának tűnik, de mérföldekkel jobb, mint egy drogériás kézkrém.

Alverde Glücksoase Női EDP

Alverde Glücksoase Női EDP
2019. november 7.

A boltban rányúltam a teszterre, gondoltam "milyen kis kellemes üvegcse, természetes összetevők, hudejó" ... aztán a karomra fújtam nagy lendülettel. Nem kellett volna. Abban a pillanatban elbizonytalanodtam, hogy ez tényleg egy parfüm, vagy most akkor hányan röhögnek rajtam a hátam mögött, hogy wc-illatosítót fújogatok magamra. Kipróbáltam még egy másik illatot is, még jobban elbizonytalanodtam a saját épelméjűségemben... valami iszonyatos illatuk van. Az egyetlen pont csak annak szól, hogy legalább tartós (a "wc-illatosító" SZAG a nap hátrelévő részében kísértett.)