Kittus0723

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2017. április 25.

Én a 4.15-ös jeges gesztenyét próbáltam ki. A tartóssága lenyügöző.. 6 hete festettem be és még mindig szép fényes színe van, persze világosodott de a lenövés szinte alig észrevehető. Tehát mindenképp maradok ennél a hajfestéknél/színezőnél. Egyetlen negatívuma az, hogy a doboz látható gyönyörű középbarna helyett lemosás után a tükörve nézve majdnem elájultam konkrétan fekete lett... hála az égnek 2-3 hajmosás után már barna de sajnos így is elég sötét. Aki szép barnát szeretne az a kinézett szín helyett vegye meg az eggyel világosabbat mert csalódni fog! De mondom a tartóssáfa az csillagos ötös. Most világosíttunk a hajamon és egy jóval világosabb színnel szemezgettem ebből a termék családból, esetleg valakinek van tapasztalata a 780-as vanillia m. színnel?

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray
2016. április 21.

Én eddig 2szer használtam, pozitív dolog, hogy tényleg világosít. Bár az van ráírva, hogy festett hajra ne alkalmazzuk én megtettem. Most festett sötét szőke hajam van én azért kezdtem el használni hogy a következő festésnél jobban vefogja majd a festék a hajam ( egy két árnyalattal világosabb festéket vettem ) . Hát először is szerintem senki ne alkalmazza frissen mosott hajra.. mert aki utána eltudja viselni ezt a ragacsot ami büdös is az előtt le a kalappal. Én úgy csináltam hogy sima vízzel benedvesítettem a hajam aztán jöhet ez a termék, hajszárítás éd egy kis pihi után normálisan hajat mosok. Így tökéletes. Világosítás pipa viszont így nem lesz büdös és ragacsos a hajatok. Kicsit macerás és kell idő is hozzá de így normális állapotba kerül a haj. A haj roncsolását nem vettem észre pedig nekem elég vékonyszálú hajam van. A világosításért 5 csillag járna de a macera miatt levonok 1 csillagot!

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon
2016. április 21.

Sziasztok! Nekem nagyon bevállt, még csak 3szor használtam de láthatóan fényesebb, dúsabb és egészségesebb a hajam tőle. Azt vettem észre hogy már most nem annyira hullik hajam mint eddig. Ha már most ennyire láthatóan szereti a hajam remélem többszöri használattal még több pozítivumot el tudok majd mondani. Én a balzsamjával együtt használom.