Kitty1234

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Maybelline Colorama 60 Seconds Körömlakk

Maybelline Colorama 60 Seconds Körömlakk
2018. október 26.

A képen látható padlizsános szín, illetve egy csillámos szín van meg nekem. A csillámos, (45-ös) az egyik nagy favoritom, már az elődjét is rendkívül szerettem, nagyon visszafogott, épp csak a szükséges mértékben látható. Könnyen felvihető, hosszan fent is marad, a száradása kicsit tovább tart, mint egy perc, de kivárható.
Ezt követően szereztem be a 25-ösz színt. Nekem sajnos nagyon gyorsan lekopik, 1-2 nap után már kénytelen vagyok leszedni a körömről. Maga a szín egyébként gyönyörű, sosem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok viselni. Nem hivalkodó, nem feltűnő, gyakorlatilag minden ruhámhoz tökéletesen passzol, fantasztikus kiegészítőként működik. Ha tartósabb lenne, mindenképp 5*-ot érdemelne, de így sajnos csak 4*-ot tudok adni érte. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy legközelebb is szívesen kísérletezek vele.

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
2018. október 26.

Több színt is beszerezem belőle egy leértékelésen. Ár-érték arányban így nem volt rossz beruházás. Teljes áron kicsit sokat kérnek szerintem érte, úgy egy 8 részes paletta összerakása többe kerül, mint egy magasabb kategóriájú paletta. Pigmentáltság terén úgy vettem észre, hogy a sötétebb színek jobban muzsikálnak, de nem volt még alkalmam valamennyi szín kipróbálására. A csillámos tetejű kisebb csalódás volt, mert a felső különleges réteg egyszerű, bár szép festéket takart. Ezt leszámítva azonban nagyjából azt kaptam, amit vártam. Könnyen felvihető - nekem szükségem volt hozzá alapra, hogy fent is maradjon, és látható is legyen. Napközben nálam megkoptak, ezért érdemes, ha viszi az ember a reggel felkent színeket, így szükség esetén fel tudja frissíteni. Nekem nagyon tetszik benne, hogy nem szükséges olyan színeket megvennem, amiről tudom, hogy úgysem fogom sosem használni. A kicsi tégelyekhez szerintem nem feltétlenül szükséges palettát venni, könnyebben el tudom tenni a táskámba így, önmagában, hiszen nagyon jól zár a saját teteje. Aki nem ragaszkodik a nagy márkához annak szerintem ez egy jó beruházás lehet.

L'Oreal Color Riche Les Ombres Szemhéjpúder

L'Oreal Color Riche Les Ombres Szemhéjpúder
2018. október 26.

Egy leértékelésen vettem meg a képen látható kék, illetve egy barackos-rózsaszínes változatot belőle. Mindkettő színei nagyon szépek, az én szememhez kimondottan illenek. A felvitele nekem könnyen megy egy blender-rel, nagyon szép, leheletnyi finoman lehet vele dolgozni. A színei számomra megfelelően pigmentáltak, nap közben nem mászik el, nem gyűlik össze, de azért ráfér délután egy kis frissítés. Szerintem ár-érték arányban megérte ez a beruházás.