Kitty21

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Aloe Vera Kéz- és Körömápoló Balzsam

Isana Aloe Vera Kéz- és Körömápoló Balzsam
2020. február 19.

Szuper jó kézkrém, nagyon gyorsan beszívódik, kellemes az illata, és nagyon sokáig hatásos, és még olcsó is! Kell ennél több!? :D
Az én bőröm extra érzékeny mindenfélére, mindentől kiszárad, kipirosodik, kiütéses lesz a kezem (kesztyűben mosogatok, nem érhetek hozzá sem a húshoz, sem a gyümölcsök, zöldségek levéhez, sem semmilyen szerhez, szappanhoz, mert ekcémaszerű tüneteim lesznek tőle :/ kezet mosni, tusolni is csak babafürdető krémmel tudok), így a kézkrémemet sem volt könnyű kiválasztani. De ez a kézkrém egy igazi csodaszer! :D Egyszerűen szupeeer!!! :D

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Golyós Dezodor

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Golyós Dezodor
2020. február 19.

Ez volt az első alumentes dezodor, amit kipróbáltam, de sajnos nem jött be. Először nagyon tetszett az illata, de mostanra 1,5-et használtam el, és az illata se tetszik már annyira. Sajnos nagyon rossz izzadságszagom lesz tőle. Mások is írták, hogy lehet jobb lenne nélküle... lehet. Már azt is kipróbáltam, hogy megmosom a hónaljam (külön tusolás nélkül is), és (nem közvetlen borotválkozás után, mert akkor csípne) vattapamaccsal ecettel letörölgettem a hónaljam (az ecet megöli a bacikat, amik a rossz szagot okozzák), majd lemostam alaposan, és utána dezodoroztam be magam. Így hatott egész napra (az ecet), de hát így meg ugye az hatott nem pedig a a dezodor, és azért enyhe ecet illat is érződött, meg féltem, hogy kiszárítja a bőröm. De már úgy voltam vele kipróbálom, ha már olvastam erről.
A lényeg a lényeg, ez a dezodor nekem egyáltalán nem hatott! Még jó, hogy akciósan vettem csak...

Sokat olvastam az Old Spice Wolfthorn deoról (farkasos), ami eredetileg férfi dezodor, de nagyon sok nő is használja, a sógornőm a macisat használja, tökéletesen hatásos, és az illata is fincsi. Egyáltalán nem férfias!!! Ő ajánlotta nekem is ezt, holnap veszek, kipróbálom, remélem nekem is jó lesz, később írok majd ahhoz is véleményt.
Nagyon izgatott vagyok, mert az is ALUMÍNIUM MENTES! :D Bár ezt nem értem miért nincsen kihangsúlyozva, de az! :D