Kitty9526

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 11 eladás
Megnézem

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2019. október 29.

Jó kis spirál, de semmi extra. Kicsit drámaibb hatásra számítottam (és egyébként én azt is szeretem), de nem ad brutális, műszempilla hatást. Természetes, hosszú fekete pillák a végeredmény. Ajánlom :)

UPDATE: Rövid idő alatt nagyon besűrűsödik, összeken mindent, egy óra mire felapplikálja az ember, hogy talán kinézzen valahogy és ezek után kapsz egy csokor ragacsos pillát. Többet nem adok érte pénz. Nagyon sajnálom, nagy csalódás :(

UPDATE 2: Nyilván a spirál nem változott, inkább csak én, de nem is emlékeztem, hogy ennyire rossz benyomást kellett, ezért újrapróbálkoztam vele és nem akkora tragédia, mint amit ezelőtt írtam. Kell hozzá türelem, mert tényleg könnyedén összecsomósíthatja a pillákat, de ha odafigyel az ember szép szempillákat csinál. Nem potyog, nem kenődik. Visszaértékelem 4 csillagra.

Catrice Prime And Fine Multitalent Fixáló Spray

Catrice Prime And Fine Multitalent Fixáló Spray
2019. október 29.

Primerként sosem használtam, de fixálóként és frissítőként nagyon bevált. Fix+-t sosem próbáltam, de egy darabig nem is fogom, mert ez egy abszolút újravevős darab. Szépen összemossa a poros termékeket és jól fixál. Lehetne egy fokkal jobb a szórófeje, mert így elég gyorsan fogy vagy kijöhetnének nagyobb kiszereléssel.

Essence Volume Booster Lash Primer

Essence Volume Booster Lash Primer
2019. október 29.

Egyelőre megadom neki az öt csillagot, mert nekem nagyon bevált. Viszont oda kell figyelni a használatánál nagyon, hogy ne essünk túlzásba. Olyankor összetapaszthatja a pillákat. Egyébként pedig tényleg ad egy jó kis volume-ot és hosszabbítja a pillákat. Meg kell várni, hogy megszáradjon spirálozás előtt, de egyszerűen beépítettem a rutinomba.

1 MÁRKA