KittyMitty

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Manna Szilárd Sampon Koffeinnel, Ricinusolajjal és Rozmaring Illóolajjal

Manna Szilárd Sampon Koffeinnel, Ricinusolajjal és Rozmaring Illóolajjal
2021. március 4.

Tegnap érkezett meg, ma próbáltam ki, és egyszerűen imádtam! Nagyon jól habzott, az illata mesés, alaposan tisztított, friss és puha lett tőle a hajam. A szilárd balzsam párjával együtt használtam és nagyon szép lett az eredmény. Évek óta Manna samponnal mosok hajat, ami szintén bevált, de ennek a csomagolása is nyerő, plusz nagyon tetszik az összetevő listája is. Hosszútávú hatékonyságáról még nem sokat tudok, bár én bízom a Manna termékekben, ritkán csalódom.

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel
2019. december 8.

Használtam a régebbi fajtát és a mostani legújabbat. Az összetétel a leírás alapján nem változott, de ez az új sűrűbb és fehérebb is, szóval valami azért csak változott. Mindenesetre én nagyon szeretem, az irritált bőrt megnyugtatja. Én nem vagyok egy nagy testápolós, nem szeretem azt az olajos ragacsos érzést, így ha száraz a bőröm ezzel kenem be, utána már nem is húzódik, az ekcémámat is szépen lenyugtatja.

Rene Furterer Absolue Kératine Sublime Renewal Leave-In Cream

Rene Furterer Absolue Kératine Sublime Renewal Leave-In Cream
2019. október 31.

Nekem az újabb változata van meg, nem tudom, hogy a csomagoláson kívül változott-e valamit, de az biztos, hogy nagyon szuper kis termék!! A hajam fényes, puha, erős. Az illata isteni de nem tolakodó. Heti egyszer használom, nekem az bőven elég.