KittyMitty

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Rene Furterer Absolue Kératine Sublime Renewal Leave-In Cream

Rene Furterer Absolue Kératine Sublime Renewal Leave-In Cream
2019. október 31.

Nekem az újabb változata van meg, nem tudom, hogy a csomagoláson kívül változott-e valamit, de az biztos, hogy nagyon szuper kis termék!! A hajam fényes, puha, erős. Az illata isteni de nem tolakodó. Heti egyszer használom, nekem az bőven elég.

Dr. Feelgood Raw Monoi De Tahiti Olaj

Dr. Feelgood Raw Monoi De Tahiti Olaj
2019. október 28.

Nagyon szeretem használni. Még picit nedves bőrbe masszírozva isteni puha bőrt varázsol, néha hajra is kenem és akkor két napig illatozok. Az illata nagyon különleges, párom szerint bounty illat, nekem olyan az illata, mint egy tengerparti nyaralásnak. De akárhogy is nevezzük, szerintem egyre gondolunk, isteni. :)
A bőröm csak úgy issza, két perc és nyoma sincs, csak egy selymes érzést hagy maga után.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. október 28.

Arctisztítás helyett én tusfürdőnek használom. Eleinte nagyon zavart, hogy nem habzott, olyan volt, mintha nem is tisztított volna rendesen, de gondoltam az szép incije csak csinál majd valamit. Csinált is, a bőröm azóta eddig soha nem látott puhaságú, testápoló sem kellene, csak imádom a monoi de tahiti olajam illatát, ezért kenegetem, de anélkül is isteni. Ilyen lemosóval én még nem találkoztam.
Arcra is ki fogom próbálni, de még egy évre elég shiseido lemosóm van, ami bevált, és nem merem felrúgni a rutint.