KittyMitty

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel
2019. december 8.

Használtam a régebbi fajtát és a mostani legújabbat. Az összetétel a leírás alapján nem változott, de ez az új sűrűbb és fehérebb is, szóval valami azért csak változott. Mindenesetre én nagyon szeretem, az irritált bőrt megnyugtatja. Én nem vagyok egy nagy testápolós, nem szeretem azt az olajos ragacsos érzést, így ha száraz a bőröm ezzel kenem be, utána már nem is húzódik, az ekcémámat is szépen lenyugtatja.

Rene Furterer Absolue Kératine Sublime Renewal Leave-In Cream

Rene Furterer Absolue Kératine Sublime Renewal Leave-In Cream
2019. október 31.

Nekem az újabb változata van meg, nem tudom, hogy a csomagoláson kívül változott-e valamit, de az biztos, hogy nagyon szuper kis termék!! A hajam fényes, puha, erős. Az illata isteni de nem tolakodó. Heti egyszer használom, nekem az bőven elég.

Dr. Feelgood Raw Monoi De Tahiti Olaj

Dr. Feelgood Raw Monoi De Tahiti Olaj
2019. október 28.

Nagyon szeretem használni. Még picit nedves bőrbe masszírozva isteni puha bőrt varázsol, néha hajra is kenem és akkor két napig illatozok. Az illata nagyon különleges, párom szerint bounty illat, nekem olyan az illata, mint egy tengerparti nyaralásnak. De akárhogy is nevezzük, szerintem egyre gondolunk, isteni. :)
A bőröm csak úgy issza, két perc és nyoma sincs, csak egy selymes érzést hagy maga után.