kivike

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Peptide Repair Rescue Hajvégápoló Emulzió

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Peptide Repair Rescue Hajvégápoló Emulzió
2020. január 5.

Nekem nem jönnek be az öblíés nélküli balzsamok, így ez a termék sem tetszik. Száradás után zsíros tapintású lesz a hajam, pedig alapból nem zsírosodik gyorsan. A hajvéggel sem csinál semmit, ugyanolyan szálkás marad, mintha nem tennék rá balzsamot. Adok neki még egy esélyt úgy, hogy kiöblítem, hátha így jobb hatást érek el. Az illata jó, ezért kap 2*-ot 1 helyett.

Magister Products Séance Tealevél Gélpeeling

Magister Products Séance Tealevél Gélpeeling
2020. január 4.

Nagyon szeretem a Magister-termékeket, sokat ki is próbáltam, de a Seance-családdal még nem volt dolgom. Igazából csak a tealevelekre figyeltem a leírásban, gondoltam, ha az van benne, rossz nem lehet. Azt nem láttam, hogy inkább zsíros bőrűeknek való. De szerencsére az én száraz, vízhiányos bőrömön is nagyon jól működik, igaz, krémes pakolást tettem fel utána, így biztosan elkerültem a bőr kiszáradását. Nagyon kellemes az állaga, pont annyi radírozó anyag van benne, amennyi kell. Átdörzsöltem vele az arcom, néhány percig rajta hagytam, majd lemostam. Utána nagyon puha, tiszta lett bőröm. Biztosan ki fogom próbálni a narancsos gélpeelinget is, szerintem abban sem fogok csalódni.

Revuele Purifying Peel Off Glitter Mask

Revuele Purifying Peel Off Glitter Mask
2019. december 13.

Ha lehetne, mínusz pontot adnék rá, annyira vacak. Nagyon nehezen szárad, ha nagy sokára megszárad, akkor alig lehet lehúzni a bőrről. Inkább nyúztam, mint húztam, szegény bőröm rosszabb állapotba került, mint előtte. Utána nekiestem habzó arclemosóval, de az sem szedte le teljesen. Eleve nem értem, miért kell egy maszkba csillámokat tenni?? Még másnap is volt az arcomon, úgy csillogott az arcom, mint egy diszkógömb. Nem szeretek pazarolni, de ez a cucc a kukában végezte, nincs az a pénz, amiért én még egyszer felkenném.