kivike

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Alverde Kézápoló Krém Bio Aloe Verával és Frangipáni-Kivonattal

Alverde Kézápoló Krém Bio Aloe Verával és Frangipáni-Kivonattal
2021. január 23.

300 forintért vettem, gondoltam, ennyi pénzt akkor is megér, ha nem jön be. De bejött💖 Nem annyira testes krém, gyorsan beszívódik, a hatása is kitart a következő kézmosásig. Az illata visszafogott, nem tolakodó. Szerintem betárazok belőle, amíg ki nem vonják a forgalomból.

Khadi Rózsa Sampon Sérült, Töredezett Hajra

Khadi Rózsa Sampon Sérült, Töredezett Hajra
2021. január 3.

Borzalmas! Szerencsére csak egy kis mintám volt belőle, de az pont elég is volt ahhoz, hogy lebeszéljem magam a vásárlásról. Az illata nem annyira taszító, inkább a hatása. Nem érzem, hogy kicsit is tisztított volna, már hajmosás közben éreztem, hogy valami nem stimmel. Nem volt az a tisztaságérzetem, amit általában tapasztalok. Hajszárítás után úgy néz ki a fejem, mintha zsíros bödönbe hajtottam volna. Nehezen is száradt a hajam, nyilván a zsír miatt. Másnap újra meg kellett mosnom, ha nem akartam lepusztult ábrázattal kinézni. Ájurvédikus ide, szép INCI oda, soha nem szeretnék vele találkozni.Ha lehetne, mínusz pontot adnék rá.

Apivita Express Fiatalító és Ragyogást Fokozó Arcmaszk Gránátalmával

Apivita Express Fiatalító és Ragyogást Fokozó Arcmaszk Gránátalmával
2020. december 5.

Nyereményjátékkal szereztem meg, magamtól nem vettem volna ilyen drágán. A krémes pakolásokat úgy szoktam használni, hogy a hatóidő letelte után nem mosom le, hsnem belemasszírozom a bőrömbe. Na ennél a terméknél ez a módszer nem működik, mert annyira ragad, hogy szinte elviselhetetlen így le kell mosni, de nem túl könnyen jön le. Hidratálása átlagos, a 200 forintos Balea vagy Isana is tud ennyit.