kivike

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening
2023. április 7.

Néhány hete azt vettem észre, hogy a metszőfogaimon az alsó barázdáknál mintha elvékonyodott volna a fogzománc, egy kissé áttetszővé váltak a fogaim. Megijedtem, hogy törékenyebbé válnak, így mielőtt drasztikusabb fogorvosi beavatkozásra szántam volna el magam, elkezdtem kutatkodni a neten. Mondanom sem kell, százával jöttek a reklámok, amelyek gyors eredményt ígértek. Volt egy-kétezer forintos ajánlattól több tízezresig, győzze az ember pénzzel. Úgy gondoltam, első körben valami olcsóbb megoldást próbálok ki, így jött szembe ennek a fogkrémnek a reklámja. Elhatároztam, hogy másnap veszek egyet, de eszembe jutott, hogy néhány hónapja a Rossmannban akciósan, 1400 ft-ért már vásároltam egy duócsomagot, amire még nem került sor.Teljesen impulzus vásárlás volt, leginkább az ár miatt. El is kezdtem használni, persze szkeptikus voltam, de kb. egy hét után bizony meglátszódott az eredmény. Már alig látszanak át a barázdák, kezd egyenletesebbé válni a fog fellülete. Alig hiszem egy, hogy egy 700 forintos fogkrém ilyen csodára képes. Ezen felbuzdulva még annyi pluszt adok a fogamnak, hogy fogmosás után egy kis fogkrémet beledörzsölök , de azt már nem öblítem le. Hsb a tortán, hogy a fogkrém állaga, íze is nagyon jó, a lepedéket is eltávolítja, szóval csak szuprlatívuszokban tudok róla beszélni. A többi márkás fogkrém ehhez képest sehol sincsen, úgyhogy egy darabig biztos maradok ennél.

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj
2022. június 29.

KM-boxban volt, és először nem örültem neki,mert nincsenek jó tapasztalataim a hajolajokkal kapcsolatban, nem tudok olyan keveset rakni belőlük, hogy ne zsírosítsák a hajamat. Ezt is félve tettem rá a vizes hajvégre, de szerencsére nem lett olyan a fejem két nap múlva, mintha zsíros bödönbe mártottam volna. Puha, könnyen fésülhető lett a hajam, az illata is csodás. Heti egyszer használva kb. örökkévalóságig kitart ez az egy flakon.

St. Tropez Self Tan Purity Önbarnító Permet Arcra

St. Tropez Self Tan Purity Önbarnító Permet Arcra
2022. június 29.

KM-boxban volt, kicsit szkeptikus voltam, hogy egy arcpermet hogy működik önbarnítókét. Féltem attól is, hogy foltos leszek tőle, de szerencsére nem így lett.Nekem inkább napsütötte pirosas színt eredményezett, de természetes a hatása, így meg vagyok vele elégedve. Az illata is nagyon kellemes, szerencsére a mostani önbarnítók már büdösek.