kivike

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj
2022. június 29.

KM-boxban volt, és először nem örültem neki,mert nincsenek jó tapasztalataim a hajolajokkal kapcsolatban, nem tudok olyan keveset rakni belőlük, hogy ne zsírosítsák a hajamat. Ezt is félve tettem rá a vizes hajvégre, de szerencsére nem lett olyan a fejem két nap múlva, mintha zsíros bödönbe mártottam volna. Puha, könnyen fésülhető lett a hajam, az illata is csodás. Heti egyszer használva kb. örökkévalóságig kitart ez az egy flakon.

St. Tropez Self Tan Purity Önbarnító Permet Arcra

St. Tropez Self Tan Purity Önbarnító Permet Arcra
2022. június 29.

KM-boxban volt, kicsit szkeptikus voltam, hogy egy arcpermet hogy működik önbarnítókét. Féltem attól is, hogy foltos leszek tőle, de szerencsére nem így lett.Nekem inkább napsütötte pirosas színt eredményezett, de természetes a hatása, így meg vagyok vele elégedve. Az illata is nagyon kellemes, szerencsére a mostani önbarnítók már büdösek.

Palmer's Kakaóvajas Natural Bronze Önbarnító Testápoló

Palmer's Kakaóvajas Natural Bronze Önbarnító Testápoló
2022. június 29.

KM-boxban jutottam hozzá, és nagyon kíváncsi voltam rá a vélemények alapján. Nagyon rég nem használtam önbarnító cuccot, mert a szaga még mindig az orromban van :( De ez kifejezetten kellemes illatú, bár kicsit tömény, de szeretem. Tényleg működik az önbarnítás, és ha ügyesen oszlatom szét a bőrömön, akkor nem lesz foltos tőle. Kétnaponta használom, így is szép napsütötte szanem van tőle. Szerintem minden évben fogok vanni egy flakonnal, és még a szandálos időszak előtt elkezdem kenni magam, hogy ne a hókadt bőröm villanjon ki a ruha alól.