KiwiAwi

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Missha Near Skin Madecanol Cream

Missha Near Skin Madecanol Cream
2020. január 8.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban.
A jó dolgok:
Nem irritál, nem okoz pattanásokat, szépen hidratál, nincs illata.

A nem annyira jó dolgok:
Az állaga... kicsit nehézkesen lehet eloszlatni a szükséges mennyiséget, viszont ha többet kenek fel, a fejem egész nap olyan, akár a briliáns. Nem olyan tökéletes metszésű, de legalább annyira csillogó. Kicsit az izzadtság és a zsíros bőr kombinációjának látszatát kelti, ami elég gusztustalan.
Ha nem sikerül a mennyiséget eltalálni, akkor nagyon gyorsan fogy, amit könnyű elérni, mivel ANNYIRA gyorsan felszívódik, hogy még szétoszlatni sincs időm, így újabb és újabb adagot kenek fel. Szóval... kell egy technika hozzá az olyan szerencsétleneknek, mint jómagam.
Érdekes és kicsit kellemetlen patinás réteget hagy a bőrön, ami annyiban zavaró, hogy ragad rá minden. Haj, kutyaszőr, pulcsiszösz, egyéb.

The History of Whoo Jinyul Eye Cream

The History of Whoo Jinyul Eye Cream
2020. január 8.

Ártani nem árt, de használni sem használ semmit. Hidratál ugyan, de sem a ráncokkal, sem a karikákkal nem tud mit kezdeni. Nem csodát vártam, de azért 24 évesen nem gondoltam volna, hogy egy hét kialvatlanságával nem tud mit kezdeni. :D Az illata kellemes, emlékeztet a kutya kamillás kortizol kenőcsére.
Mivel az eredeti, teljes méretű krém elég drága, így igazán nem értem, mire fel. :D A minták ugyan árban rendben vannak, én is így vettem őket, viszont rengeteg szemetet generál a sok kis tasak. A következő szemkrémnél igyekszem normál kiszerelést beszerezni, lehetőleg tubusosat, így nem oxidálódik el olyan hamar.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2020. január 8.

Nem szárít, nem irritál, nem jönnek ki gusztustalan kis pattanások attól függetlenül sem, hogy a szaga előre jelzi ezt a tragédiát.
Mióta használom, kevésbé hámlik a bőröm ami nagy szó így télen. Nem tudom van-e jobb, biztos van, de panaszom igazán nincs rá. A nyugati termékeknél határozottan jobb. Az ára igazán kedvező, és a kiszerelés is viszonylag sokáig elég szerintem, mert maximum egy borsónyira van szükség használatonként. Nem habzik túlságosan, és könnyű lemosni. Ez nagy szó, mivel reggel az embernek ritkán van kedve és ideje az arclemosó maradványait vakarni 5 percig.