kkatatonia

Regisztráció dátuma: 2016. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Essence Girls Just Wanna Have Fun Ajakradír

Essence Girls Just Wanna Have Fun Ajakradír
2017. január 24.

Sajnos nagyon-nagyon száraz a szám, mindig felszakad, vérzik vagy cserepes és ez nem volt elég arra, hogy ezt javítsa. Reméltem, mert az egyik nőknek szóló magazinban reklámozták, hogy mennyire jó és sajnos csalódnom kellett. Nagyon kemény, de a szemcséi nem érnek sokat. Sajnálom, mert nagyon reméltem, hogy beválik. Azért szeretem használni, mert kicsit puhábbnak tűnik utána az ajkam, de semmi extra.

Essence Girls Just Wanna Have Fun Ajakrúzs

Essence Girls Just Wanna Have Fun Ajakrúzs
2017. január 24.

Ez az egyetlen olyan rúzs, ami nem matt és mégis megvettem. Nagyon-nagyon szép, külsőre is egyből megfogott. Kis cuki csomagolása van, szép pigmentje, könnyen kezelhető. Sajnálom, hogy csak egyet vettem mikor kijött a termék és azóta sem találtam. Sajnos nem véletlenül nem használok nem matt rúzsokat, nekem túl "csili-vili"

Essence 2In1 Ajakrúzs & Kontúr

Essence 2In1 Ajakrúzs & Kontúr
2017. január 24.

Nagyon könnyű vele dolgozni, jól ki van alakítva, nagyon praktikus. Viszont nem túl erős a pigmentje, ha többször megyünk át az ajkakon vele, leszedi az előző rétegeket. Sajnos nagyon kevés színben található meg, és egyik sem túl szép, ha nem ajándékba kaptam volna, sose vettem volna meg.