kkrisz

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon Extra Lasting Tartós Ajakrúzs (régi)

Avon Extra Lasting Tartós Ajakrúzs (régi)
2014. május 22.

Szerettem, évekig használtam, de ezt is csak pár órát bírt ki (evés nélkül..). Viszont sokkal tartósabb volt, mint az új verzió. Vintage pink volt a kedvenc.

Avon Extra Lasting Extratartós Ajakrúzs

Avon Extra Lasting Extratartós Ajakrúzs
2014. május 22.

Szép színek, de egyáltalán nem tartós. A lepontozás ennek szól, végül is tartósnak árulják . Az előző széria, amit már kivontak a forgalomból jobb volt..

Faith In Nature Neem Fa És Propolisz Balzsam

Faith In Nature Neem Fa És Propolisz Balzsam
2014. január 15.

Teljesen elégedett vagyok vele. Több hónapja használom, meglehetősen speciálisan, mert én csak a fejbőrömre teszem, mivel az én hajamat ez szárította, viszont a fejbőrömre nagyon jó hatással van. Vagyis, biztos furán hangzik, de ezzel mosok hajat.. Évekig szenvedtem fejbőr viszketéstől, korpásodástól, bőrgyógyász is felírt sampont, ami hatott amíg azzal mostam hajat, de aztán újra visszatért. Mindig natúr termékeket keresek, anno is évekig használtam Alverde samponokat és balzsamot, de azok ellenére voltak ilyen panaszaim. Sok próbálkozás után találtam végre erre a balzsamra, már az első mosás után csökkentek, a második után elmúltak a tünetek. A mosás során jelentősen kevesebb hajam hullik ki. A hajam egyébként erősen hullámos és száraz, a fejbőröm normál-zsíros. Tehát a fejbőrre ezt, de a hajamra más hidratáló balzsamot használok. Próbaként pár hete újra megmostam egy alverde samponnal, erre ismét visszatért az idegesítő viszketés. Úgyhogy maradok ennél.