Klajdi

Regisztráció dátuma: 2016. március 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 4.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2022. február 20.

A téli időszakra extra hidratálásnak vettem meg. A használata során a feltöltő, simító hatásból semmit nem tapasztaltam, de nem is ez volt a cél, így használtam tovább. Amikor elfogyott az üvegcse, nem vettem újat, hanem megvártam mennyivel lesz rosszabb állapotú, szárazabb a bőröm, de teljesen ugyanolyan maradt, mint a termék használata során. Magyarán az égvilágon semmit nem csinált vele. Az állaga amúgy kellemes, nem veszett össze sem a hidratáló krémmel, sem a fényvédővel, sem más szérummal. Csak épp hatása nem volt. Kidobott pénz.

Balea Professional Winter Protect Hajbalzsam

Balea Professional Winter Protect Hajbalzsam
2022. január 6.

Nem rossz, de csodát sem tesz. Vékony szálú hajam van, főleg emiatt szeretnék neki plusz táplálást adni. Az állaga nagyon tömör, féltem is kicsit hogy megüli a hajam, de szerencsére ilyen szempontból nem volt vele gond. Viszont ha egy-egy hajmosás során kimarad, azt se nagyon veszem észre. Az Oil Repairtől nekem is sokkal puhább lett a hajam, cserébe ez nem lapítja annyira. Az illata ennek egy fokkal kevésbé rémes, nem is tudom mihez hasonlítani, olyan művalami. (Nem értem miért nem lehet illatmentes termékeket készíteni.) Összességében nem venném újra.

Eleven Australia I Want Body Volume Conditioner

Eleven Australia I Want Body Volume Conditioner
2022. január 6.

Kellemes, könnyű állagú kondicionáló. Vékony szálú, kevés, semmi tartású hajamra tényleg bevált, nem nehezíti el, nem lapítja le. A Deep Clean sampon után használom, ez a kombináció nekem jól bevált. Az illata nem erős, és nem tartós, ez nálam pozitívum. Ami negatív, mint az összes többi Eleven terméknél, a magas ár, és főleg a nehézkes beszerezhetőség.