Best of Beauty 2019

klaresz

2010 pont

skinlatte
Regisztráció dátuma: 2012. október 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2010 pont

skinlatte
Regisztráció dátuma: 2012. október 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. március 6.

Ez egy csoda. 10 év szenvedés, kísérletezés és kínlódás után végre mindent kényelmesen megold számomra egy szérum: sokkal hatékonyabb, mint a csípős, büdös, ragacsos C-vitaminos szérumok. 3000 Ft kis ár volt ahhoz képest, hogy teljesen rendbe tette a bőrömet, szinte pár nap alatt! Nem is tudom, mikor láttam utoljára ilyen egészségesnek az arcom. Imádom. És a legjobb, hogy még csak nem is csíp.

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap
2019. január 3.

Kombinált, zsírosodásra hajlamos bőröm van, így imádom az agyag-és iszapmaszkokat. Gyakran kívánja őket a bőröm, főleg nyáron. Régóta kerestem már valami jó kis iszappakolást otthonra, ami spa-élményt ad hétvégén, vagy egy hosszú nap után. Ez a Naava iszap tökéletes nekem: színtiszta Holt-tengeri iszap, tele ásványi anyagokkal. Az illata enyhén ’iszapos’, ami természetes, de egyáltalán nem kellemetlen, sőt. A legfontosabb, hogy pihe-puha bőrt ad, anélkül, hogy túlságosan kiszárítana (amit amúgy utálok), úgyhogy nem kell félni, hogy húzódni fog utána a bőr. Általában 30 percig hagyom fent, lemosás után tiszta, üde, selymes lesz a bőröm, és csakúgy issza utána a szérumokat, hidratáló krémeket. A bőrhibákat mérsékelten halványítja (picit csíp a pattanásokon), tényleg csak ajánlani tudom. Élmény, anélkül, hogy a Holt-tengerhez kellene utazni. :)

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre
2016. március 15.

A kedvenc hidratálóm. Amióta használom (kb. 1,5 hónapja), nem is kíván mást a bőröm, pedig nagyon hamar rá tudok unni hidratálókra, még azokra is, amiket elvileg szeretek. Egyszerű, de nagyszerű.