klaris171

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sisley Eye Contour Mask

Sisley Eye Contour Mask
2021. július 4.

Én azt a csapatot erosítem, aki krémként használja reggelente és úgy nagyon bevált!
Érzékeny, száraz a szemkörnyékem körüli bor, de ettol nem könnyezek, nálam ez az elso szuro, hosszú távon meg szépen simít és mintha a sötét karikáimon is segítene. Néha hutlenkedek, mert azt hiszem hogy nem csinál semmit, az állaga is megtéveszto, én a testesebb szemkrémeket szeretem alapvetoen, de pár nap kihagyás meglátszik a szemkörnyékemen, úgyhogy mindig visszatérek.

Pupa Multifunction Super Moisturizing Cream

Pupa Multifunction Super Moisturizing Cream
2021. július 4.

Szeretem a Pupa sminktermékeit is, de az igazi kedvencem a testápolási vonal és abból is ez a krém!
Én csak testápolóként és kézkrémként használom és nekem ez maga a csoda! Nagyon száraz boröm van, de ezzel elo sem jön a borszarazsag, télen sem, terhesen sem. :) Általában kerülöm az illatanyagos krémeket, de ebben nem zavar, vagyis nem tudok neki ellenállni, szerintem isteni tisztaságillat, nem tolakodóan eros, de egész nap érzem magaom.
Ezerszer is újravevos, de annyira kiadós hogy mégcsak a 2. dobozt kezdtem meg nemrég, pedig már több mint 1 éve rátaláltam.

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer
2019. szeptember 4.

Nálam sajnos elmaradt a csoda! Semmilyen különbséget nem veszek észre ha felkenem, ha kihagyom... Száraz a bőröm, ezért eleve hidratálóra kenem, ez nem tud többet hozzáadni (hidratáló nélkül katasztrófális, a fél tubus magamra nyomhatnám), amit elvártam volna az a ragyogó egészséges bőrkép, de lehet hogy olyan jó a bőrápolási rutinom, hogy nincs mit turbózni. :)) Látható pórusaim nincsenek, ha használom a jól bevált könnyű alapozómat az enélkül is bombabiztosan tart.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ