klaris171

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer
2019. szeptember 4.

Nálam sajnos elmaradt a csoda! Semmilyen különbséget nem veszek észre ha felkenem, ha kihagyom... Száraz a bőröm, ezért eleve hidratálóra kenem, ez nem tud többet hozzáadni (hidratáló nélkül katasztrófális, a fél tubus magamra nyomhatnám), amit elvártam volna az a ragyogó egészséges bőrkép, de lehet hogy olyan jó a bőrápolási rutinom, hogy nincs mit turbózni. :)) Látható pórusaim nincsenek, ha használom a jól bevált könnyű alapozómat az enélkül is bombabiztosan tart.

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream
2019. szeptember 4.

Update 2019.09.04.: Az előző véleményemet közel 4 éve írtam! :O Azóta időről-időre elhajlok, majd visszatérek, mert még mindig ez a top szemkrém. A csomagolásán és a formulán is változtattak, a tömör és nehezen kenhető állag - amire sokan panaszkodtak - eltűnt (engem sohasem zavart), az irritációmentes gazdag hidratálás maradt. Még mindig öt csillag!

2015.12.21: Ismét egy kiváló Paula's termék! Korábban lelkes szemkrém vásárló voltam (szinte kizárólag high end kategória), majd Paula hitvallásának, nomeg a száraz-vízhiányos bőrömnek köszönhetően az elmúlt 2-3 évben nem használtam külön krémet szemkörnyékre... Majd debütált ez a krém és persze felidéződött bennem a régi szemkrémimádatom és megrendeltem. Most már 2 hete használom lelkesen reggel- este és azt kell mondanom, hogy ez egy CSODA! Fantasztikus az állaga, kinyomva nagyon masszívnak tűnik, majd a szemkörnyékre érintve szinte azonnal beleolvad a bőrbe, hiába hihetetlenül gazdag az állaga, azonnal lehet rá sminkelni, nem csillog a bőröm utána, nem csúszik el a korrektor. A bőrt szuperul hidratálja, az érzékeny- könnyezésre hajlamos szememet sem irritálja. Nem tudom mit írhatnék még, ez egy kiváló termék és meg merem kockáztatni hogy Paulától ez a kedvencem!

BaByliss 6614E Hajszárító

BaByliss 6614E Hajszárító
2019. július 9.

Vastagszálú és dús hajra ez a nagybetűs hajszárító! Elképesztően erősen fúj még alacsony fokozaton is, emiatt nagyon- nagyon gyorsan megszárad a haj és érezhető az ionizáló- antisztatikus hatás is, szép fényes és egészséges(nek tűnő) haj a végeredmény.

Az én vékonyszálú hajamra viszont nem vált be, ezért fájó szívvel feltettem eladásra.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ