Klau07

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2019. május 21.

A smooth kifejezés miatt figyeltem fel rá, mivel anno a Smooth Relax típus nagyon bejött. Reméltem, hogy ahelyett lett ez... Már SLS-mentes samponokat használtam, de ez tartalmazza ezt a nagyon is kerülendő anyagot, ennek ellenére is ki akartam próbálni. Simító, egyenesítő hatást vártam, de az ellenkezője lett belőle, a hajvasalás sem lett könnyebb. Az illata jó, de nagyon erős, mű. Nehezen habzik, önmagában és balzsammal kombinálva is száraz volt a hajam, talán előbb is bezsírosodott a hajtőnél. Nem bírtam elhasználni az egész flakont, annyira rossz.

Pupa Vamp! All In One Mascara

Pupa Vamp! All In One Mascara
2019. május 21.

Eddig a sima Vamp! típust használtam, de sajnos az eladó rábeszélt erre az újra... Elvileg a mindennapos alkalmazása jótékony hatású, de ritkán sminkelek, szóval erről nem tudok nyilatkozni. A festéket más technikával kell felvinni, mint amit megszoktam és a spirál sem esik annyira kézre. Nem rossz a finish, de az előző típus szebb végeredményt adott. Alig várom, hogy elfogyjon és visszatérek ahhoz, ami bevált!

Alfaparf Precious Nature Oil With Prickly Pear & Orange For Long & Straight Hair

2018. május 15.

Együtt használom a termékcsalád többi tagjával (sampon, pakolás). Ez az öntős kiszerelés megijesztett engem is, de én átöntöttem az előző olajom flakonjába, ami pumpás. Az üvegtől is tartottam, nehogy leejtsem és összetörjön... Egyébként minőséget sugall. Az illata mennyei. Sűrű állagú. Teszi a dolgát. Nem olcsó, viszont professzionális és sokáig elég lesz. Vizes és száraz hajra is használom.