Klau16

Regisztráció dátuma: 2018. július 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. július 9.

Olajos bőröm van, de gondoltam kipróbálom. Rengeteg zsíros bőrre ajánlott arckrémet használtam amitől reggelre tiszta olajos lett az egész arcom. Ettől főleg azt vártam, hiszen extra száraz bőrre való. A hidratáló lemosójával együtt használtam és reggel semmi olaj nem volt az arcomon. Aztan kipróbáltam, hogy csak az arckrémet kenem fel és masnap szinten nem volt olajos a bőröm. A legjobb hidratáló amit valaha probaltam, jobb bármelyik drágább márkánál (Vichy, Clinique,Neutrogena). Szóval ha inkabb kombinált, zsíros bőröd vagy nyugodtan vedd meg, mert elképesztően jól hidratál es nem lesz tőle zsíros a bőröd. :)

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. július 9.

Nagyon sokat hallottam róla, hogy mennyire jó, gondoltam megveszem én is, egy próbát megér, hiszen annyira nem drága. Nem vártam sokat tőle, de egyszerűen imádom. Mindenmentes ami számomra hatalmas plusz. Nem zsírosodott a bőröm tőle, pedig kombinált az arcom. 473 ml-est vettem meg, de szerintem vagy egy évig elég lesz napi használat mellett is, mert 1 pumpányi bőven elég. Egy Foreoval tisztítom meg vele az arcom és látványosan szebb lett már 1 hét után. A pupája pedig nagyon jó. Lezárható így utazása is jó és nem csöpög sehol. Mindneki aki még nem próbálta ajánlom, mert szerintem nem fog csalódást okozni.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2020. június 25.

Elhasználom, ha már megvettem, de újra nem venném. Semmilyen frissítő érzést nem ad, és eddig még semmilyen fogkrémnél nem tapasztaltam, hogy ennyire de ennyire szárítaná a szám. Úgy érzem utána, mintha 1 hete nem ért volna víz a számba. Szerintem jobb ha mindneki elkerüli.