Klau97

Regisztráció dátuma: 2022. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vichy Dercos K Korpásodás Elleni Sampon Hámlasztó Hatással

Vichy Dercos K Korpásodás Elleni Sampon Hámlasztó Hatással
2022. augusztus 8.

Nekem a problémámra csak ez az egy fajta sampon vált be. Szoktam varriálni különböző fajtákat, mert ha hozzászoik a bőröm, akkor újra jelentkezik a probléma.Sajnos iszonyatosan sokat küzdöttem a korpásodással, és a mai napig kétségbe esem, ha visszajön, de egyedül ezek a termékek tudják hónapokig fenntartani a korpa nélküli állapotot. Pedig eszméletlen sok mindent próbáltam. A négy csillag csak azért, mert sajnos, tényleg nagyon gyorsan zsírosítja a hajat.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2022. július 4.

Nagyon ki tud száradni a bőröm, és még nem találtam meg az igazit. Ezt annyira agyon dícsérték, de nekem nem vált be. Ráadásul napközben ilyen darabokban foszlik le a bőrömről, ha kenek fel niaciamidot. De ha csak úgy kenem magába, akkor is elég rosszul szívódik. Remélem, azért fényvédőként ér valamit.

UPDATE: nem kell niaciamid alá, akkor is foszlik a bőrömről, órákkal később :( Sajnálom, pedig szeretni akartam. Ugyan itt valaki nem tud hipoallergén, nagyon extrás hidratálót, amivel meg is van ténylegesen elégedve?

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2022. február 7.

Nekem sajnos csak addig fed amíg ki nem lépek a lakásból, bármilyen környezeti hatásra "lejön" a bőrömről darabokban. Olyan mintha koszos lennék, cserébe a pattanásaim begyulladnak, és zsíros érzése lesz a bőrmnek. Illetve hiába jön le és látszódnak a hibák, lemosni nem könnyű. Sajnos nem szeretem :(