KlaudiaZs

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2020. február 21.

A legjobb lila sampon, amit eddig használtam, nagyon szépen hamvasítja a hajam, melírozva van, és a szőke és világosbarna bármely árnyalatán működik. Már első alkalommal látványos volt, rajta hagytam 5 percig (eddig egy hamvasítóm se működött ennél kevesebb hatóidővel), nem kellett volna, a platina szőke tincseket ezüstre színezte. Azóta nem is használom minden hajmosásnál, és épp csak megmosom vele, nem hagyom rajta 1 percnél tovább sose, így is tökéletes. Nem szárítja a hajam, nem is zsírosítja, e téren nekem teljesen semleges, de egész szép puha és illatos lesz tőle a hajam . Biztos, hogy újraveszem, az ára se túl vészes és sokáig elég, nem kell sokat használni egyszerre belőle.

Nivea Q10 Power Arcápoló Olaj

Nivea Q10 Power Arcápoló Olaj
2020. február 20.

Az új kedvencem, nagyon beváltak nálam a Nivea egyes termékei az elmúlt pár évben. Először pici mintát próbáltam, de annyira megtetszett, hogy ahogy elfogyott, megvettem a teljes kiszerelést, bár kicsit túl van árazva (akciósan megérte, és az üvegcséje szerintem luxusérzet). Az összetevői szépek, negatívumot nem is tapasztaltam, nem irritál, nem okozott pattanást vagy komedót, pedig hajlamos rá a bőröm, és hiába olaj, nem tocsog a bőrömön. Bár egyszer nagyon sokat vittem fel, szerintem a leírásban szereplő intenzív olajos kezelést nehéz kivitelezni, engem legalábbis zavart, hogy össze vissza folyt az arcomon, mert a maradék nem akart beszívódni. Kis mennyiségben viszont (általában az aha hámlasztó után viszem fel éjszakára) maradéktalanul beszívja a bőröm, pedig nem száraz, hanem normál-zsíros. Reggelre puha, sima, hidratált, feltöltött az arcom, imádom. Biztos vagyok benne, hogy ez is nagyban hozzájárult most ahhoz, hogy ezen a télen egyáltalán nem száradt ki az arcom, pedig sokat vagyok kinn és eddig minden télen előfordult. Az illata nagyon jó, számomra nem zavaró, nem túl erős, még belefér. Mivel egy alkalommal összesen 3 cseppre van szükségem, és heti 3-4szer használom csak, nekem így lassan fogy, ez a 30ml is sokáig elég lesz, engem teljesen meggyőzött.

Head & Shoulders Classic Clean Sampon

Head & Shoulders Classic Clean Sampon
2019. augusztus 19.

Valamitől nagyon korpás lett a fejbőröm, talán egy sampontól (vagy többtől), időjárás, ki tudja, pedig évekig korpamentes voltam (főleg egy remek drága hajszárítónak köszönhetően). Az elmúlt fél évben már nem tudtam mit próbáljak ki, hogy hátha elmúlik, egy sampon se használt, így beugrottak a reklámok, ezért megvettem ezt a fajtát. A korpát kb 2-3 hajmosás alatt megszüntette, bár gyanítom ez csak addig lesz így, míg ezt a sampont használom, viszont "cserébe" szörnyen zsíros a hajam. Vékonyszálú hajam van, így kerülök mindent, ami elnehezíti, és sajnos ezt a sampont lehetetlen lemosni, képez egy olajos réteget a hajon és fejbőrön (gondolom ezért vagyok korpamentes), viszont ez hosszútávon vállalhatatlan, vagy naponta mosnék hajat, vagy minden másnap szárazsamponozni kell. A frissen mosott hajam se mindig túl friss, hosszú percekig kell öblítenem, és akkor 1 napig egész jó a tartása, nem lapul le, nem túl zsíros kinézetű, de ennyi. Akciósan a legnagyobb kiszerelést vettem, optimistán, de keresnem kell valami mást, ezért tőlem csak 3 csillagot kap.

1 ÖSSZETEVŐ