KlaudiaZs

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Benton Snail Bee High Content Essence

Benton Snail Bee High Content Essence
2021. március 31.

Kb 5 éve használtam, imádtam, majd egyszer csak nem rendeltem meg újra, kerestem mást. Nemrég visszatértem az összes régi jól bevált arcápoló termékhez, és imádom most is, könnyű, rögtön beszívódik, ad egy kis pluszt, plusz hidratálást és csökkenti a pirosságot, legyen az pattanás vagy csak irritáltabb bőr. Reggel a Cosrx AHA-jára viszem fel, majd megy rá fényvédő, és a nap végére szebb lesz az arcom és kordában tartja ez a kombó a maszkviseléstől megviselt bőröm, kevésbé szárad, kevésbé pattanásosodik. Nagyon kevés elég belőle az egész arcra, esszencia és érződik is rajta, vizesebb géles alapú és könnyű eloszlatni kis mennyiséget is, így az ára se vészes.

A'PIEU Madecassoside Cream

A'PIEU Madecassoside Cream
2021. március 31.

A CSODASZER. Nagyjából 2020 nyara óta használom, amikor is kétségbeesetten kerestem bármit, ami segít a maszk miatti undorító bőrömön, ami egyébként évekig szép és relatíve problémamentes volt. A leírásban is szereplő károsodott bőr, nyugtatás, bőr védekezőképességének javítása miatt esett erre a választás és gyakorlatilag pár alkalom után javult a helyzet, de pár hét, és az azóta eltelt hónapok óta kordában tartja a problémáimat, kevesebb pattanás, kevesebb folt, puhább, simább a bőröm, sőt, mintha az apróbb ráncocskákon is segített volna. Nehéz, testes krém, engem nem zavar, éjszakára kenem fel, az elmúlt pár hónapban a Cosrx BHA hámlasztója után, és reggelre garantáltam szebb a bőröm, a pattanásokat lehúzza, a hormonálisakat is, az apróbbakat reggelre eltünteti, halványítja a foltokat és egészségesebb az összkép. Ez az egyetlen krém egyébként, ami a kezemen az extrém sebes szárazságon 2 nap alatt segít és nem csípi picit sem, ami számomra a tesztje annak, hogy egy krém valóban nyugtató és egyáltalán nem irritáló. Ma már ott tartok, hogy 3 db 50ml tubus elfogyasztása után a 120 miliset rendelem és gyakorlatilag fürdök benne.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2021. március 31.

Update2: Érdekes, hogy régen ezt reggel, az AHA-t meg este használtam, mert most épp fordítva, de így vált be legjobban most nekem. Volt egy év, mikor nem használtam, de visszatértem a régi jól bevált dolgokhoz, így a Cosrx termékekhez is. Na ez a BHA kis csoda, sokkal jobban szeretem, mint annak idején, minden este felkenem, és utána még megy rá egy igen testes centellás-madecassosside-os krém, és csak ámulok hogy ettől a viszonylag nehéz kombótól milyen szép lesz reggelre a bőröm, mikor mindig is utáltam fiatalabb koromban bármi testesebb krémet felkenni. Segít a pattanásokon, feltölti a bőröm, simább, puhább, de erre a krém is rásegít, amit eleinte önmagában használtam este, és úgy is csodaszer volt, főleg az állam környékén ahol a maszk tönkrevágta. Na ezzel a hámlasztóval viszont igazán ütős páros lett. Szerintem nélkülözhetetlen, nem fogok más BHA-val se kísérletezni többet, ez volt számomra az original, és nem találtam jobbat.

Update: Az első véleményemet még 2016 márciusában írtam, el se hiszem hogy ilyen régóta használom. Azóta újravettem, nagyjából 1 év alatt fogyott el egy üveggel, és elég sűrűn használtam ráadásul, heti 5-ször biztos, negatív hatást nem tapasztaltam. Megszerettem, a 3 csillagot 4re feljavítom, mert ugyan jó-jó, használgat, de számomra nem nélkülözhetetlen, nem lett világmegváltó, de örülök, hogy a rutinom része. Önmagában nálam nem hatásos se a pattanások, komedók, mitesszerek ellen, se a hidratálásban, se a ragyogó bőrben, de kiegészíti az arcápolást. Amiben remekül teljesít és ami miatt hiányolnám, az az, hogy ha előjön valami hormonális pattanás, vagy szétnyomom az arcom, akkor este ha felkenem, reggelre szépen megnyugtatja a bőröm.

Mivel az AHA eléggé bevált nekem, gondoltam megveszem ezt is, hátha a kettő együtt még szuperebb hatással lesz, de sajnos nem így lett. Ez a BHA nekem az égvilágon semmit nem csinál. Reggelente szoktam használni, az AHA-t este, szépen tudok erre sminkelni, mert jobban beszívódik mint a társa, de se a pattanásokra, se a mitesszerekre, se a bőrfelszínemre, meg úgy semmire nem lett hatással (hidratálni végképp nem hidratál, ebben amúgy is kételkedtem). Kidobni nyilván nem fogom, de több hámlasztó termékkel való próbálkozás után leginkább ezután lettem biztos abban, hogy annak ellenére, hogy az én bőrtípusomra a BHA kellene csodaszer legyen, nekem az AHA az. 3 csillag

1 ÖSSZETEVŐ