Best of Beauty 2019

KlaudiaZs

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Etude House Sunprise Mild Airy Finish SPF50+

Etude House Sunprise Mild Airy Finish SPF50+
2019. június 21.

Nyáron extrém mód zsírosodik a bőröm, így muszáj voltam váltani fényvédőt, erre esett a választásom, és szerencsére bevált. Nem is figyeltem, hogy fizikai fényvédő, lehet akkor meg se vettem volna, azok sose válnak be nekem, főleg melegben nem, de így legalább már értem, miért kicsit zsíros, fehéres felkenve (ami teljesen mattra leszárad, sőt, olyan "porosra"). Engem nem szárít, hidratálót használok előtte, és ami a legjobb, hogy abszolút remekül mérsékli a bőröm zsírosodását, nem csillogok a hőségben 20 perc után, jó pár óra eltelik, míg kicsit púdereznem kell, vagy igazítanom a sminkemen, nekem már ennyi is megváltás. Mindig alapozok, és gyönyörűen mutat rajta az egyébként szintén matt alapozóm is, plusz rá mattító púder megy, és még így sem leszek túl matt ettől a kombótól. Egyébként nem irritál, nem okozott pattanást, komedót, semmit, teszi a dolgát. Zsíros bőrre, nyárra nagyon ajánlom.

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2019. március 26.

Eddig nem nagyon használtam még Nivea termékeket arcra, de ez a krém az én bőrömnek egy csoda (a kedvenc AHA hámlasztóm óta nem zengtem úgy ódákat arcápolóról, mint erről). Pár hónapja használom már, és nekem ez mindent, tényleg mindent nyújt, és még többet, mint ami a leírásban szerepel. Nincs túl problémás bőröm, kicsit fakó, néha pattanás vagy komedó jön ki, apróbb ráncok itt-ott. Ez este már felkenés után segít ezeken, élénkebb lesz tőle az egész arcom, reggelre meg főleg, sokkal kipihentebbnek látszok, mint előtte. A pattanásokra nem ígér semmit, de valamiféle C vitamin van benne ugye, az nekem mindig jót tett a pattanásoknak, így nem lep meg, hogy ez a krém is a pirosságot lehúzza, a foltokat halványítja, hamarabb eltűnik egy-egy komedó vagy pattanás (de igazán a gyulladt kis vackokra tökéletes). A homlokomon lévő és a nevető ráncokon, amik tényleg nem vészesek amúgy, de még ezeken is segített egy kicsit. Negatívumot semmit nem tapasztaltam, maximum annyit, hogy a szagáért nem vagyok oda, talán önbarnítóra emlékeztet, de valamire nagyon. Biztos, hogy újraveszem. számomra hamar nélkülözhetetlen lett.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. március 26.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, mert baromi rondák a karikáim, eleve beesett és csontos kicsit a szemkörnyékem, de ez arcforma kérdése, viszont mellé még sötét, lilás is a bőröm a szemem alatt, na ezen reméltem, hogy javít. Hónapok óta használom, majdnem minden este, van, hogy reggel is, de nem halványított a sötétségen semmit és a puffadással se kezdett semmit, nem múlik el hamarabb és reggelre sem kipihentebb, simább a szemkörnyékem. Egyébként nagyon pici kell belőle (a mennyiséget így kész pocsékolásnak tartom, mondjuk legalább nem került sokba) és pár percig ragadós felkenés után, de szépen beszívódik végül, reggel sminkelni is tudok rá. Egyébként én negatívumot se tapasztaltam semmit, szóval nálam ténylegesen nulla a hatása, bár még nem adtam fel, használgatom.

1 ÖSSZETEVŐ