klauds

Regisztráció dátuma: 2020. december 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. december 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Anastasia Beverly Hills Sugar Glow Kit

Anastasia Beverly Hills Sugar Glow Kit
2021. május 9.

Nagyon akartam rajongani ezért a palettáért, mivel régebben nagy volt a hype körülötte, de vegyes a véleményem. Alapvetően egy termékért túlzásnak gondolom az árat, de mivel megfelel kb 4 teljes méretű terméknek, így high-end kategóriában nem is rossz az ár-érték arány, ha mind a 4 színt ki tudod használni. Nálam itt a probléma, falfehér hűvösebb tónusú bőrrel egyedül a rózsaszínes Starburst árnyalatért nyúlok, a többi vagy túl arany vagy túl sötét. Így viszont, hogy ennyi pénzért egy highlightert szeretek belőle használni, jobban megéri egy különálló terméket vásárolnom. Az állagát szerettem, szépek a színek, tartós és metálfényű, bár a blinding hatáshoz azért picit építgetni kell, az Ofra Pillowtalk ilyen szempontból kenterbe veri. Ha lehetne külön kapni a színeket, a Starburst-ot szívesen megvenném, de így egyben számomra nem éri meg. 4 csillagot adok mert jó minőségű termék, de számomra nem tökéletes.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2021. április 22.

Ár-érték arányban kiváló, nagyon tetszett, hogy ekkora kiszerelésben lehet kapni. Kis eldolgozás után a fehér réteg is eltűnik, sminkelni egészen jól lehet rá. Na itt körülbelül a pozitívumok végére értem sajnos, akármennyire próbálkoztam megkedvelni. Minden egyes hidratálókrémem fölé kenve potyog és kukacosodik, ez a fő problémám vele. Érzetre nem szörnyű, de a nehezebb, fényesebb típus, nap végére eléggé átfénylik. Jobbra számítottam.

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter
2021. március 1.

Amikor beszereztem, csak két szín volt belőle, az arany és a rose gold, nagy lelkesedésemben be is szereztem mindkettőt. Sajnos a világos, sápadt bőrömre mindkettő túl sötét, és minden oldalról olyan mintha egy csík oda nem illő színű csillogó valami lenne rajtam. Mivel minél jobban rétegeztem, annál rosszabbul nézett ki rajtam, így csak keveset tudtam felvinni, és a várt csillogást sem hozta. Más highlighterrel keverve használgattam egy darabig, de végül egyszerűbb volt váltani. Alapból nem rossz termék, láttam, hogy közben csináltak világosabbat, de nem fogott meg annyira a fénye és a textúrája, vannak jobb highlighterek.