Klayura

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Jól hidratál, enyhe illata kellemes. Kár, hogy állatokon tesztelik. :/

Green Pharmacy Sampon Zsíros Fejbőrre és Száraz Hajvégre Ginzeng Kivonattal

Green Pharmacy Sampon Zsíros Fejbőrre és Száraz Hajvégre Ginzeng Kivonattal
2020. február 25.

Nagyon régóta szenvedek a zsíros hajtő és száraz/sprőd hajvég problémájával. Amikor megláttam ezt a sampont a Sparban, szimpatikus lett, hogy természetes összetevői vannak.
Igazából eddig kb. 4 alkalommal használtam, első mosásnál is jól habzik a másodiknál pedig méginkább. A végeredmény az, hogy csak 3 naponta kell hajat mosnom, a hajvégeim pedig már nem olyanok mint a szalmaboglya. Viszont meghökkenve láttam utólag, hogy van benne parfüm is és alkohol is, amik köztudottan nem tesznek jót a haj szerkezetének. Oké, hogy kell bele valamilyen szárító összetevő, de miért pont alkohol meg parfüm ami roncsolja a hajat?
Ennyi pénzért (ha jól emlékszem 600 forint körül volt valahol) most már elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.
Ja és a korpámat elmulasztotta ez a pár alkalom alatt, szóval legalább erre jó volt.

Isana Young Ajakápoló Aktív Szénnel

Isana Young Ajakápoló Aktív Szénnel
2020. február 25.

Ebben a szeles időben mindenképpen akartam venni egy ajakbalzsamot "hétköznapi" használatra, mert mindig a melós táskámban felejtem a másikat.
Nagyon kelllemes illata van, biztosan valamilyen bogyós gyümölcs, és szerintem jól is hidratál. Arra viszont nem számítottam, hogy beszürkül tőle az ajkam :D Igazából vicces látvány, nekem nagyon tetszik, egy full fekete szetthez jó választás is lehet. Viszont én nem hordok mindig feketét, úgy meg kissé furi...
Összességében jó vétel volt. mert olcsó és állatkísérletmentes. Viszont újravenni szerintem ezt a változatot nem fogom.