Klayura

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. május 31.

Az mind szép és jó, hogy majdnem vegán, már csak állatkísérletekről kéne lemondani és kapna 5 csillagot. :)
Egyébként ajándékba kaptam egy tégellyel ebből a pakolásból 3 másik mellett "mert úgyis akciós volt".

Nos, kipróbáltam pakolásként, 20 percig hagytam törölközőszáraz hajamon, nem győzött meg.
Nagyon finom illata van, de ezen kívül szinte semmit nem csinált a sprőd végű hajammal (egy kicsi fényt kapott de ennyi), amivel pl a Kallos hajpakolás 3 perc alatt csodát tesz (és az állatkísérlet mentes magyar termék!)...tehát biztosan nem fogom megvenni, ha elfogyott.
Sőt, szerintem továbbajándékozom.

Lactacyd Soothing Nyugtató Hatású Intim Mosakodó

Lactacyd Soothing Nyugtató Hatású Intim Mosakodó
2018. november 16.

A fogamzásgátló mellékhatásaként igen hajlamos lettem a hüvelygombára és különböző hüvelyi megbetegedésekre.
Ennek a készítménynek a segítségével sikerült minden alkalommal 3-4 nap alatt teljesen helyreállítani a hüvelyflórát, megszüntetni az intim terület viszketését és hamar elűzni az ilyen "betegségeket".
(Bár már abbahagytam a fogamzásgátlót, de mindig van egy ilyen flakon a szekrényben, mert sosem lehet tudni mikor lesz rá szükség.)
Kissé drágállom a kiszereléséhez képest, de mivel hatékony és gyengéd ápolást és kezelést "ad" így mégis megéri az árát. Ja és "jellegzetes Lactacyd", de kellemes illata is van. Szeretem!

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2018. szeptember 3.

3 kedvenc Avonos parfümöm van, ez az egyik.
Nagyon jó illata van, gyönyörű üvege van, bár kissé drága. De mivel elég tartós az illata, nem kell sűrűn használni, remélem sokáig kitart majd. :)
Szeretem ^^