Klayura

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Bio-Oil

Bio-Oil
2022. március 24.

Tini koromban történt hirtelen növés és elhízás miatt lett jó pár striám. Nem olyan sok, viszont szélesek és mélylila színük van, a hasamon kimondottan zavarnak. Most hogy fogyásnak indultam végre, szerettem volna valamivel segíteni a bőrömnek a szépülésben és a feszesítésben. Arról nem is beszélve, hogy a striáim az önbizalmamra is rányomták a bélyeget.
Összességében az itt olvasottak után döntöttem úgy, hogy megveszem a 25 ml-es változatot, úgy voltam vele, hogy 2000 forintért megér egy próbát.
Nos, meglepően jól és viszonylag hamar beszívodik. Hétfőn kezdtem el használni, ma csütörtök van amikor ezt írom, és már most látom a javulás jeleit. Határozotttan halványodnak a csíkok. Felkaromon lévő lilás-pirosas csíkok már majdnem teljesen "fehérek" tehát szinte már ott sincsenek. Nagyon meglepő számomra, ez a gyors változás. Remélem marad a csoda hatás, illetve mire elhasználom a pici flakont, remélem a hasamról is eltűnnek a csíkok. Szükség esetén valószínűleg újra fogom vásárolni.

Én ajánlom, DE sose feledjétek, hogy nem vagyunk egyformák! :)

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2022. január 15.

Az összes valaha használt szempillaspirálomat magasan veri! Imádom! Kár, hogy túl sokan gondolják így, és folyamatosan készlethiányos a környékbeli drogériákban :D Nagyon szeretem! Újravevős lesz, csak találjak belőle valahol x)

Smart Cosmetics Teafa - Rozmaring Sampon

Smart Cosmetics Teafa - Rozmaring Sampon
2022. január 15.

Ajándékba kaptam ezt a sampont egy kedves barátnőmtől, mert észrevette, hogy korpásodik a hajam. Már majdnem kiürült a flakon, a korpám elmúlt. Nagyon kellemes illata van szerintem, bár az ára miatt nem biztos, hogy magamnak meg fogom venni. Az összetevői viszont elég meggyőzőek. Még gondolkodom rajta.