klddr

Regisztráció dátuma: 2020. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Magister Products Passionplay Krémdeó

Magister Products Passionplay Krémdeó
2020. június 30.

Borzasztóan izzadós és elég büdöset izzadós vagyok sajnos, így az lett az életem célja, hogy végre ne legyen hajléktalan szagom, ha sétálok 5 percet. Pár napja tesztelem és eddig meg vagyok elégedve az eredménnyel. A család is rárepült, imádják az illatát és az állagát, pont megfelelő szerintem, mondjuk még nem használtam más krémdeót. Pluszpont, hogy Budapesten nagyon kedves volt az eladó.

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2020. június 30.

Első használat után hihetetlenül meg vagyok vele elégedve. Eléggé megviselt hajam van, végtelen és egyszer volt leszívva és 2 éve már növesztem lefelé az egészet, így az alja mindig szárazabb egy kicsit. Általában tetemes mennyiségű balzsamot kell használnom, de ezzel a sampon koronggal valahogy nem így éreztem, kellemes volt a tapintása a hajamnak balzsam nélkül is, így nem tettem rá. Szárazon is meg vagyok vele elégedve, ki tudtam fésülni a hajam gond nélkül. Mindenképpen pluszpont, hogy nem terhelem a csomagolásával a környezetet és a remek illata se utolsó. Ne ijedjetek meg attól, hogy nem folyékony, nekem nagyon gyorsan felhabzott és könnyű volt a habbal megmosnom a hajam. Ajánlom mindenkinek, aki környezettudatosabban szeretne élni és szereti a virágillatokat.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2020. június 21.

Teljes pénzkidobás volt számomra és hatalmas csalódás a sok kitűnő vélemény után:( abszolút semmit nem csinált az arcommal, pedig tesztelem már egy hónapja. Az állam alatt mindig van egy kellemetlen érdes, száraz rész és még azon se segített, pedig elvileg hidratáló hatású lenne:( az illata is csalódás volt, a mandarin miatt valami friss, citrusos illatra számítottam, de egy ilyen unalmas, 45 éves, 5 éve elvált, 3 gyerekes anyuka illata van, ami kb azonnal elillan. Ahogy többen is írták csípett az első pár alkalommal és nagyon nagy hőt termelt, a húgomnak annyira, hogy le kellett mosnunk az arcáról, mert irritálta a szemét a sok hő (nem, nem kentük túl közel a szeméhez). Egyetlen pozitívuma a pumpás kiszerelés, de mást nem igazán tudtam összeszedni:( 0/5-öt adnék rá szívem szerint