kleio

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kell a púder! Pirosító

Kell a púder! Pirosító
2016. január 27.

Púder Péntek alkalmával látogattam el Gabihoz, aki hihetetlen segítőkész volt. Nem terveztem, hogy pirosítót is vásárolok, ám mikor megláttam magam a tükörben tudtam, hogy nem hagyhatom ott. Eddig nem igazán használtam pirosítót, mert mindegyiktől olyan bohóc hatása lett az arcomnak, és látványosan mű lett a végeredmény. Ám a Nature árnyalattal olyan, mintha valóban ilyen lenne az arcom - ami az én sápadtkás bőrömnél nagy szó- élettelivé vált tőle tőle a tükörképem és persze én magam is. Egyértelműen tökéletes, s ezt az is bizonyítja, hogy már anyukám is szemet vetett rá. :)

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2016. január 27.

Tesztelésre kaptam a terméket, és kíváncsi voltam, hogy valóban annyit tud-e, mit amit állítanak róla. Leginkább a hajam állapotán szerettem volna javítani, hisz egy félresikerült "fodrász" látogatás után számomra ez lett volna a legfontosabb. Az első, ami feltűnt már a tesztidőszak közben is, hogy a körmeim sokkal gyorsabban nőnek, és jóval erősebbek, mint előtte. A hajammal nagy sajnálatomra nem művelt nagy csodát,-persze tél van így nem nő olyan gyorsan, mint nyáron- azon kívül, hogy kevésbé zsírosodik és nem hullik olyan nagyon. Azért kicsit elszomorít tekintve, hogy a Das Gesunde Plus Cink tablettát szedve sokkal látványosabb változást értem el e téren.
A bőröm kevésbé száraz, mint előtte, de a problémámat ettől még nem oldotta meg.
Ár-érték arányban én jóval többet vártam. Nem mondom azt, hogy nem használ, hiszem bizonyos változások azért történtek, de nem az a csodaszer.