kliszta

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder
2012. június 12.

A másodikat használom, alapozóval, eddig tökéletes! A szivacsa semmire nem való, ahogy előttem is írták, de ecsettel jól használható. Első ránézésre az összetétele se rossz, de azon még átrágom magam (hiába no, bio mániás vagyok :D), de addig is megelőlegezek neki egy 4-est.

Alverde Matroschka Kabuki Ecset

Alverde Matroschka Kabuki Ecset
2012. április 28.

pancimanci, én most a Matroschkák közt találtam, 500 Ft-ért. Mondjuk szerintem valaki tuti "átárazta", mert több volt belőle, a másik 1299Ft volt :-o
De ennyit megért, mert mivel kicsi, tudom hurcolászni :)

Alverde Kompakt Alapozó

Alverde Kompakt Alapozó
2012. április 28.

Lassan 2 hónapja használom, eddig jó! Rég kerestem már egy jó összetevőjű alapozót, ami azért hatásos is, és megfizethető is.
A szivacsa mondjuk rettentő gáz, én sima háromszög alapozószivaccsal használom, kicsit megnedvesítve. Illetve ha kell, a szemem alá korrektor helyett az ujjammal szoktam kenni kicsit.
A csillogást az arcomon még nem láttam, csak a dobozba látszik :-o
És kicsit drágának tartottam, nagyon kevés van abba a dobozba, tiszta pazarlás...
Viszont a majd' 2 hónap alatt épp' csak megsüllyedt a teteje, szóval úgy tűnik, nagyon kiadós :) És tartós is, ha hajnalba sminkelek, késő délután is vállalható a sminkem, fél perces igazítással pedig estig is :) Pattanások semmi nem jött ki tőle, a szemfestékeim sokkal pedig tartósabbak ha erre használom.
A doboza miatt fekete pont, ha már natúrkozmetikum, meg vegán, lehetne környezettudatosabb is, de mivel a többi se jobb, ezért nem vonok le pontot. A használata viszont nehézkes, ezért -1, hátha lesz jobb is :)