klorosluca

Regisztráció dátuma: 2019. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Cukorbázisú Meleggyanta

Balea Cukorbázisú Meleggyanta
2024. április 25.

Én ilyen jó gyantát még életemben nem használtam pedig túl vagyok egy jó pár kínlódáson. Nagyon könnyen feltudtam melegíteni és az applikátor miatt még véletlenül sem égettem meg magamat. Könnyű volt használni, könnyen letudtam mosni és nagyon gyorsan is tudtam vele haladni. Szerintem megtaláltam, amit eddig kerestem. Gyantáztam vele lábat és bikinivonalat is. A hónaljamat viszont nem tudta, de az lehetséges, hogy én voltam hozzá csak túl béna.

Police Potion for Her EDP

Police Potion for Her EDP
2024. április 24.

Jó kis illata van, de nem valami tartós sajnos. Tényleg olyan lányos, édeskés illat, de azért szerintem van benne egy fajta erősség is. Nem hiszem hogy újra veszem, mert a tartóssága miat nehezen találom el a mennyiséget és nem szeretek egy párolgó parfüm felhő lenni..

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2024. április 24.

Brutál fedése van, de nagyon beleül a ráncokban. Én szeretem ezt a puderes, világos színt is. Szépen el lehet dolgozni, de gyorsan fogy. Magával az aplikátorral nem érdemes felkenni a terméket, mert akkor túl sokat vesz fel. Fura illata van, de irritációt nálam nem okozott pedig kentem a szemem alá is.