kmaja

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2013. szeptember 25.

Megjelenéskor rögtön felfigyeltem az Aussie márkára és a sok lelkes véleményre. Amikor a Krémmániát nézegettem, épp ez a sampon volt a márka kedvenc samponja, ezért ezt választottam.
Valóban szép lesz tőle a hajam, igaz mindig használok balzsamot, kifésülő sprayt és habot is. Viszont semmi különöset nem tapasztaltam. (A különös nálam az lenne, hogy még reggel is dús a hajam. Este nagyon szép volt, reggelre lelapult.)
Az illata nekem túl sok, túl édes. Igaz, hogy száraz hajon enyhébb, de nem tudnám minden alkalommal ezzel mosni a hajam.
Az állaga tetszik, selymes, és nem is venni észre rajta, hogy szilikonmentes.
Meglepő, hogy nagyon habzik, kevesebb is kell belőle, mint más samponokból. Mivel első mosásnál is jól habzik, többször megfordult a fejemben, hogy a második mosást kihagyjam, mert nincs rá szükség, aztán nem mertem megtenni.
Mivel felváltva használom más samponokkal, nem tapasztalom, hogy zsírosítana.
Ez a sampon nem vett le a lábamról, de azért meghozta a kedvem a márka más termékeinek a kipróbálásához.
Az ára pedig: mivel 300 ml-es kiszerelésben árulják, és kevesebb is kell belőle, mint más samponokból, lehet, hogy elsőre drágának tűnik, de ha jobban utánaszámolunk, csak minimálisan drágább, mint az átlag drogériás samponok.

Estée Lauder Idealist Even Skintone Illuminator Szérum

Estée Lauder Idealist Even Skintone Illuminator Szérum
2013. szeptember 25.

Sikerült szereznem belőle egy 7 ml-es mintát.
Valóban babaarcot varázsol pillantok alatt, hihetetlen selymes és feszes lesz tőle az arcbőröm. Párszor használtam, így a hosszabb távú hatását nem érzékeltem.
Viszont amivel nem vagyok megelégedve: elvileg a kipirosodások eltüntetésében is segít, nekem viszont inkább fokozza a kipirosodást, semmint csökkenti... Biztos valamelyik hatóanyag teszi, az arcom évek óta kipirosodás elleni krémekhez van szokva.
Ráadásul egyáltalán nem hidratál. Tudom, szérum, nem is kell neki hidratálnia, ezt csak azért írom, mert aki arckrémnek venné, sajnos nem elég.
A szérum valóban csillogó textúrájú, de az én fehér bőrömön semmi nem látszik, tehát nem zavaró.
Szóval le kell vonnom egy-egy csillagot az ára és a pirosodás miatt.
Egyébként nagyon tudom ajánlani, mint ad hoc megoldást randi előtt. Ez valóban biztosítja a ragyogó arcbőrt!

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál
2013. szeptember 16.

Legalább három mini Clinique High Impact szempillaspirált használtam el, teljesen meg voltam vele elégedve! Nagyon megörültem, mikor megjelent a vízálló változat.
Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval, nagyon nehéz lehúzni róla a felesleges festéket, és szépen, vékonyan felvinni. Amúgy tartós, de nem könnyű vele szépen kifesteni a szempillákat. Ha sok a festék, összetapadnak a szálak. Fogom használgatni, de sajnos csalódás.
Hogy eshetett a Clinique ilyen hibába, hogy egy jó festéket így elszúr?