Kmanci

From Orsi With Love
Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

From Orsi With Love
Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP
2021. február 19.

Ritkán mondok ilyet egy parfümre, de ez az illat csodálatos! Én alapvetően messziről kerülöm a rózsaszín üveges parfümöket, mert mindig az a hipotézisem, hogy édes, gejl, virágos, amit én utálok. Ezt se szagoltam volna meg magamtól, de ez volt a Douglas csomagom illata. Konkrétan nem vagyok hajlandó kidobni a dobozt, és rendszeresen szaglászom, így meggyőztem magam, hogy amint megjelenik náluk a webshopon (03.01.), le is csapok rá! Tökéletes tavaszi-nyári parfüm lesz. Bár virágos, feminin, de nem émelyítő, üde citrusos jegyek teszik izgalmassá.

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2018. április 3.

Sminkmániásoknak kötelező darab. A színek elképesztően pigmentáltak, nagyon sok szuper matt árnyékoló szín van benne, tökéletes natúr sminkekhez is, de az erősebb színeknek köszönhetően extrém sminkekhez is ideális. Tartós is, pedig nem használok alá bázist. Úgy gondolom, hogy ennyi pénzért nagyon megéri ez a paletta, hisz egy élet is kevés lenne rá, hogy elhasználjuk.

Blanche Avokádós Testápoló Szőlőmagolajjal

Blanche Avokádós Testápoló Szőlőmagolajjal
2018. április 3.

A hűvösebb napokon nekem kevés volt, nem hidratált eléggé, de tavaszi-nyári testápolónak kiváló lehet. Kellemes mandulás illata van, könnyen beszívódik, nem túl sűrű.

4 ÖSSZETEVŐ

C10-13 Isoparaffin EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen