Kmerci

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Hipp Mama Sanft Body-Butter

Hipp Mama Sanft Body-Butter
2022. január 21.

Natur bio oilt vettem először próbának, sajnos az nem vált be allergiás kiütéseim lettek tőle így váltottam erre. Nekem annyira tetszik ez a testvaj, hogy tuti ennél maradok. Nagyon kellemes illata van, sűrű állagú de szépen kenhető a bőrön, jól bemasszírozva gyorsan beszívódik a bőrbe és nagyon jó puha lesz tőle. Féltem a dekoltázsomon használni mert a terhesség alatt nagyon kipattogott a hátammal együtt (tini koromban nem voltam ilyen pattanásos mint most terhesen...) és jelentem JAVULT a pattanásos bőröm állapota ettől a testvajtól!! Nem akartam elhinni de tényleg ez segített... Maximális pont jár. :))

Bio Oil Bőrápoló Olaj Natúr

Bio Oil Bőrápoló Olaj Natúr
2022. január 21.

Update!
Sajnos az első terhességem nem maradt meg így nem tudtam sokáig tesztelni az olajat. A mostani terhességemnek már a 23. Hetében járok így van bőven tapasztalatom róla. Annyi a változás nálam, hogy kipattogok tőle és viszketnek az apró pöttyök, próbáltam elhagyni 1 hétig akkor elmúltak, de ahogy újra kezdtem használni pár nap múlva újra kijöttem a kiütések sajnos váltanom kellett Hipp testvajat vettem ami már semmilyen negatív reakciót nem okozott a bőrömön.

Korai várandósként már most kerestem a megfelelő olajat a hasamra, mellre, hogy minél korábban el tudjam kezdeni a bőrápolást. Úgy megörültem ennek a natúr változatnak, hogy azonnal rendeltem is magamnak patikába. Az eredeti változatának nem tetszettek az összetevői de ez már sokkal szimpatikusabb és tényleg bio. :) Kicsit nehezen szívódik be de nem zavar, nem lesz tőle büdi a ruhám, pizsamám, kellemes gyógynövényes illata van.

Coconutoil Cosmetics Bio Aktívszenes Fogpor

Coconutoil Cosmetics Bio Aktívszenes Fogpor
2021. augusztus 25.

Már pár hete használom és csak pozitívan tudok véleményezni róla. :) Nem csak a fogfehérítében segít de nem vérzik az ínyem amióta ezt használom!! Ezelőtt minden fogmosásnál vérzett az ínyem akármilyen fogkrémet használtam, bio, fogínyvérzésre stb akkor is vérzett, de ezzel egyáltalán nem, már csak ezért is újra fogom venni.

1 ÖSSZETEVŐ

Copaiba Oil i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott