kmj1012

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2020. január 23.

Most kezdtem az ismerkedést a koreai kozmetikumok világával, köztük ebből is rendeltem mintákat, de nekem valahogy nem az igazi. Az én arcom normál-kombi, nagyon nem mindegy, mit kenek rá, mert könnyen hajlamos a zsíros csillogásra, ugyanakkor ha jó krémet használok, egész nap puha és egyáltalán nem zsírosodik nap közben még a T vonalban sem.
Ez a BB krém sajnos túl nehéz az én kényes arcomnak. Próbáltam boomerrel és anélkül, nagyon keveset viszek fel belőle és hiába fixálom, hamar bezsírosodok tőle, a T vonalban elég zavaróan. Egyébként szép, természetes a színe, legalábbis annak amelyiket én rendeltem; erős fedésre képes, bár pont emiatt nagyon óvatosan kell vele bánnom, mert hamar el lehet szaladni a természetellenesség irányába.

Kellemes, visszafogott az illata, gyönyörű a színe, szép a finishe, nem komedogén és szépek az összetevői, de nem az én bőrömre való. Szerintem akinek hajlamos a zsíros kicsillanásra az arca, annak ez a krém nem jó választás. :(
Még tesztelésre vár egy Holika, és belekóstoltam a Pupa BB+primerébe is; ez utóbbi nagyon szuperül működik a bőrömön..

Kenzo L'eau Par

Kenzo L'eau Par
2019. január 18.

2019. január 18. update:
2017. nyarán elfogyott. Nem akartam újravenni, gondoltam, kipróbálok valami mást. Több, mint fél évig keresgéltem, szimatolgattam, ajánlatokat kértem, de semmi sem tudott megérinteni, semmi sem volt rám olyan hatással, mint ő. Rájöttem, hogy valójában a szívem mélyén folyamatosan őt kerestem. Azt az érzést, amit ő ad nekem. Újravettem, épp ma megyek érte. Úgy tűnik, örök szerelem lett, szerintem mindig lesz belőle a polcomon.
Csodaszép ez az illat!

2016. november 30.
A manapság divatos émelygős szirupos gyomorforgatós "illatok" kavalkádjában valami olyasmit kerestem, ami kifejezetten nyári illat; valami olyanra vágytam, ami tiszta, áttetsző, friss. Rajtam ez az illat olyan, mint egy hűvös szellő, tökéletesen beleillik abba a képbe, amit az elképzelésemmel alkottam, és annak ellenére, hogy az illat nem erőszakos, hanem kifejezetten kellemes, mégis tartós marad, és nem torzul a leszáradáskor sem, sőt ha reggel magamra fújom, még az esti fürdésnél is megcsapja az orromat, amikor víz éri. Az én bőröm nagyon szereti, akárcsak én. :)
Azt azért hozzá kell tennem, hogy bár nyári használatra vettem, ezekben a hideg időkben is ugyanolyan jól esik magamra fújni.

Issey Miyake L'eau Bleue D'issey Pour Homme

Issey Miyake L'eau Bleue D'issey Pour Homme
2018. szeptember 3.

Egy kollégámon éreztem meg először ezt az illatot, és azonnal beleszerettem. Nem szeretem a manapság divatos édeskés illatokat, ez pedig pont olyan, amitől megremeg a lában....mint egy kiadós túra a fenyvesekben. Azonnal megkérdeztem, mi ez, gondoltam, muszáj ráuszítanom a pasimat. Így is lett; szerencsére az ő bőre is imádja ezt az illatot, ahogy én is olvadozok tőle azóta is. Elképesztően tartós, sőt óvatosan kell használni, mert tolakodóvá válhat.
Mikor meghallottam, hogy megszüntették a gyártását, kiakadtam. Miért épp ezeket az igazán különleges értékeket tüntetik el??? :(

3 ÖSSZETEVŐ