kn880902

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Reparex Őszülésgátló Nőknek

Reparex Őszülésgátló Nőknek
2014. október 23.

Megadom az 5 csillagot, bár még csak 1 hónapja használom. Röviden 26 éves vagyok és 8 éve őszülök.... mostanra már nagyon. Eljutottam a minimum 2 hetente esedékes hajfestéshez. Ez nem egészséges egyáltalán, és nincs türelmem, gyorsan nő a hajam és 2 hét után is már látszik és ronda. Nagyon dús a hajam és nagy százalékban ősz és göndör és alapjában véve elég száraz is, amikor megvettem az eladó hölgy javasolta is, hogy rögtön kettőt vegyek meg legyek türelmes. Egyet vettem és már látszik az eredmény, persze remélem ez még nem a max, mert ahol rendesen fel tudom vinni (részekre bontva csinálom főleg a választéknál) ott már érdekes módon vöröses az ősz hajam. Eredetileg sötét barna volt, nekem valamilyen oknál fogva kifejezetten vörösesre állítja vissza, de egyáltalán nem bánom nem érdekel ne legyen fehér. Most nem festettem egy hónapja ilyenkor már brutális virító lenövésem szokott lenni, most is látszik h ezek világosabbak, de nem fehérek. Első hónapban naponta illene használni, nálam ez nem mindig jött össze, de egyértelmű, hogy valahogy hat. Majd kíváncsi leszek, hogy mondjuk egy hónap múlva ezek a szálak sötétednek vagy egyáltalán milyen irányba változnak. Egyébként a mosás tényleg nem befolyásolja, tehát nem olyan, mint a festék, hogy mosással lejön. Ég és föld különbség van az állandó festegetés meg a 3 perc alatt bepancsolom a fejbőröm műveletek között.

L'Angelica Officinalis Tápláló Sampon Méhpempővel és Olívaolajjal

L'Angelica Officinalis Tápláló Sampon Méhpempővel és Olívaolajjal
2014. július 2.

Elképesztő jó illata van! Nagyon kellemes használni, szerintem tényleg megfelel nagyon igénybe vett hajra.

Yves Rocher Fraicheur Kék Cédrus Eau De Cologne

Yves Rocher Fraicheur Kék Cédrus Eau De Cologne
2014. május 1.

Szuper illat volt, szerintem ez jellemezhette legjobban az Yves Rochert, ennek volt szerintem igazi természet illata.