kncstnd

Regisztráció dátuma: 2019. március 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Glow Recipe Watermelon Pink Juice Moisturizer

Glow Recipe Watermelon Pink Juice Moisturizer
2021. november 24.

Szuper a géles állag, nyáron imádta a kombinált bőröm. Nagyon drága, de imádom a görögdinnyét, úgyhogy mindenképpen ki akartam próbálni. Az illata nem tolakodó, a csomagolás minőségi, a pumpa megkönnyíti az adagolást. A tonert is megrendeltem mellé, nagyon szerettem használni őket, tényleg ragyog tőlük az arcbőr. A nagyobbik kiszerelés nekem egész sokáig kitartott.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2021. november 24.

Kellemes állagú és gyorsan felszívódó szérum, de elsőre talán kicsit erős volt a 10%. Az első 3-4 hétben iszonyatosan tocsogó T-zónával ébredtem reggelente, de rendszeres használat után normalizálódott a helyzet. Kitartóan használtam majdnem fél évig, minden este 3-4 cseppet eloszlattam az arcomon, de a zsírosodás visszafogásán kívül nem nagyon vettem észre más pozitív hatást. A csomagolás a szokásos G&G széteső rémálom... Nekem ez így ilyen formában annyira nem jött be, váltottam egy 2% niát tartalmazó, több hasznos összetevőt vegyítő szérumra.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2021. november 24.

Könnyed, gyorsan beszívódik, nem ragacsos. Az árát abszolút megéri, viszont a csomagolás nem túl praktikus. A pipetta töbször szétesett, pedig a polcomon tároltam végig. Pont emiatt utazásra sem tudom magammal vinni, ahhoz sokkal praktikusabb pl. a The Inkey List pattintós kis flakonja.