Best of Beauty 2019

knoemi

Regisztráció dátuma: 2013. január 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 12.
Bőrtípus: Normál

Mesauda Extreme Matte Ajakrúzs

Mesauda Extreme Matte Ajakrúzs
2018. február 13.
(!)

Tesztelésre kaptam a 106-os Candy Apple árnyalatot. Gyönyörű, pigmentált szín. Gyorsan szárad, pehelykönnyű viselet, nem ragad és egyáltalán nem szárít. Az applikátora viszont nem a legjobb és sajnos nálam az evésen kívül hosszabb távon az ivást sem bírta. =( A csomagolása egyszerű, de nagyszerű. Ha kicsit tartósabb lenne, imádnám!
Update: Rendszeresen használva a terméket, meg kell említenem, hogy hosszabb távon sem bántotta a számat. Különösebb plusz hidratálásra nem volt szükségem, amit eddig egyetlen matt rúzs mellett sem tapasztaltam. =)

PomPom Mesebeli Élmény Natúr Szappan

PomPom Mesebeli Élmény Natúr Szappan
2017. november 9.

A durván ekcémás bőrrel csodákat művel! Nagyon sok drága kencét kipróbáltam, aztán jött a PomPom. Azonnal segít, minden nap egyre szebb lett a bőröm. Finom az illata és kíméletesen ápol. Kapható mini, 30 g-os változatban is és egy nap alatt kiszállítják, így mindenképpen érdemes kipróbálni.

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray
2017. szeptember 26.

Alumíniummentes dezodort keresve találtam rá. Az illata nem a legjobb, de megszoktam. Jól véd, nem irritál. Vegyes érzelmeim vannak, pedig alapvetően jól teljesített.

1 MÁRKA