Knori

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Clear Oil-Free Moisturizer

Paula's Choice Clear Oil-Free Moisturizer
2020. augusztus 13.

Deluxe minit vettem belőle, nekem tetszik a könnyed állaga, kellemes a használata. Mivel nyáron kezdtem el használni, és a két szérumom, a G&G A-Game5 és a Revolution Bakuchiol 1% mindkettő lotion állagú és azok is egész jól hidratálnak, eleinte úgy éreztem, nekem már nem kell pluszban hidratáló krém. De aztán ha már egyszer megvettem alapon elkezdtem próbálgatni őt is a szérumok felkenése után 10-15 perccel és szép lassan hozzászokott a bőröm, most már úgy érzem, igényli is ezt a kis plusz hidratálást. Na meg a niacinamid tartalma miatt is jó, mivel a B-Bomb szérumot nem használom, mert ragacsos réteget hagy a bőrömön. Viszont az ára miatt nem őt veszem meg majd nagy kiszerelésben, hanem adok inkább egy esélyt a Medinatural niacinamidos krémjének.

Balea Schönheitsgeheimnisse Oriental Rose Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Oriental Rose Tusfürdő
2020. augusztus 7.

Abban egyetértek a többi kommentelővel, hogy nincs kifejezetten rózsaillata, de attól még szerintem nagyon kellemes, enyhe illata van (kifejezetten utálom az erős illatú tusfürdőket), a használata mellett egyáltalán nem szárad ki a bőröm, nincs szükségem külön testápolóra. Ez az egyetlen tusfürdő, amit rendszeresen újraveszek, néha azért elcsábulok, de mindig visszatérek hozzá.

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2020. augusztus 7.

Deluxe minit vettem belőle, bár sejtettem hogy az én bőrömnek sok lesz, de a defense antioxidáns szérumát imádom, ezért gondoltam kipróbálom ezt is hozzá. Szárazabb bőrre jó lehet ez a fényvédő, vagy hűvösebb évszakban talán kombinált bőrre is, de most így nyáron nagyon zsírosodik tőle a T-zónám. Amúgy gondolom a fizikai fényvédő miatt, de ez is színezett, fura barnás színe van, bár az én bőrömön nem látszik a színe. Majd télen elkenegetem, de összességében a Resist SPF 50-es fényvédője sokkal jobban bejött nekem.