koalace

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yuri Pibu Grante Cleansing Oil

Yuri Pibu Grante Cleansing Oil
2019. április 3.

Hosszas netes kutatás után találtam rá erre a szépséges összetevőjű olajos lemosóra, amit nagyon megkedveltem annak ellenére, hogy drágább kategória, mint a piacon kapható társai. A dolgát jól végzi, szépen eltávolítja a sminket, fényvédőt, és nem marad utána zsíros bőrérzet, hanem csak egy puha, finom arcocska. :) Nem szárít, nem csípi a szemeimet, illata viszonylag enyhe, és nekem pattanásokat sem okozott. Úgy használom, hogy először a Garnier rózsaszín kupakos micellás lemosóval eltávolítom a szempillaspirált, majd száraz arcbőrre 2-3 pumpálásnyi olajos lemosót viszek fel, amit jól belemasszírozok a bőrömbe. Ezután pici langyos vízzel megnedvesítem az ujjaimat és azzal még picit masszírozom pár pillanatot, majd az egészet bőséges langyos vízzel leöblítem és végül Babydream babáknak való fürdetővel (BABYDREAM MED WASCHGEL & SHAMPOO) lemosom az arcom.

PomPom Erdei Szamóca Ajakápoló

PomPom Erdei Szamóca Ajakápoló
2019. március 24.

Sajnos ez úgy rossz, ahogy van. Büdös, kemény, nem hidratál. Kuka lett a vége! Egy forintot sem ér!

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil
2019. január 25.

Kb. egyharmadát elhasználtam már a terméknek, így valamennyire hiteles véleményt vagyok képes róla alkotni. Nekem eddig vegyesek az érzéseim. A termék szépen teszi a dolgát, megbírkózik a sminkkel, de eléggé zsíros, olajos használat közben. Ami nagyon nem tetszik, hogy erősen kiérzem a napraforgó olaj émelyítően tömény szagát, és ettől megveszek.... Pattanásokat, bőrirritációt nekem nem okozott és nem is fogy olyan gyorsan, mint a hasonló cleansing olajok. És csak azert nem kap 4-nél több csillagot, mert van ennél számomra kellemesebb és olcsóbb termék ebben a kategóriában.