koalace

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Avène Intense Protect SPF50+

Avène Intense Protect SPF50+
2022. május 16.

Tényleg nem irritálja a szemem, nem csípi a bőröm, nem illatos, nagy kiszerelés, baromi jó áron, de még az én száraz bőröm is a rettenetes zsíros hatású lesz tőle, ha az elvi, egy teáskanálnyi mennyiséget magamra kenem. Már pedig én magamra kenem! Én is otthon fogom elhasználni és tesztelem majd télen, ősszel, amikor hidegebb a levegő. Sminkelni nem igen lehet rá, ugyanis lecsúszik róla a makeup. Ettől függetlenül nem húzom le, mert bár zsíros hatást kelt, nem fullasztja a bőrömet, és nem kényelmetlen viselni.

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50
2022. április 20.

Óriási favorit, szuperül elkenhető, természetes bőrfény marad csak utána, jól véd, nincs illata, egyátalán nem irritálja a szemem, és csodásan megfogja a ráapplikált makeupot. Nagyon különleges élmény a habot kenegetni. Vízálló, sportoláskor is kitűnően teljesít! Bármennyi pénzt megér számomra!

Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++

Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++
2022. április 2.

Bátran állíthatom, hogy minimum 20 féle fényvédőt kipróbáltam már az idők során, de eddig ez a nr. 1. befutò termék. Nagyon kis könnyű, vizes állagù krém, könnyen becuppantja a bőröm, pedig nagyon vastagon és sokat kenek fel. Jól kooperál az alatta lévő hidratálókkal, szérumokkal, és a felette lévő sminkkel. Nem kukacosodik, nem pereg, nem folyik le az arcomròl. Ami számomra rettentően fontos, hogy egyáltalán nem irritálja a szememet, mint sok más napvédő termék. Kenjétek bátran, ne ezen spóroljatok!

1 ÖSSZETEVŐ