koalace

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2020. április 14.

Csodás kis kence, pedig elég széles a repertoárom azon hámlasztókat tekintve, amelyeket már eddig kipróbáltam (G&G, TO AHA+BHA, TO Glycolic Acid, CNP stb.). Jelenleg is többet használok párhuzamosan. Tény, hogy ezek sem rosszak, de ez a mandulasavas hámlasztó nagyon pazar cucc! Az államon, arcélemen kijött pár csúnya pattanás mióta futok, amiket sajnos kinyomkodtam (tudom...). Nyilván megmaradtak a sötét pattanás foltok emlékbe, hogy legközelebb lehetőség szerint fogjam vissza magam. .. Kentem és kenem jelenleg is az arcom nappal C vitaminos cuccokkal (Tindigo, Missha), hámlasztottam is (CNP, TO AHA+BHA) esténként, de a foltok tovabbra is ott éktelenkedtek és átütöttek a kedvenc Missha BB krémemen. Mígnem megtalaltam itthon ezt a feledésbe merült mandulasavas hámlasztót. Most esténként koreai toner beszívódása után teszem fel, majd megvárom míg teljesen beszívódik (mivel olajos formula, ennek adni kell időt bőven, nálam ez jelenleg 2-3 Vészhelyzet epizód 🙂), utána szérumot kenek, majd csiganyálas krémet, reggel puha, sima, feszes arccal ébredek. A foltjaim 1 hét használat után 90 %-ban eltűntek! Amit még szeretek ebben a hámlasztóban, hogy nem csipkedi és nem szárítja szét az arcom, mint a legtöbb kémiai hámlasztó, sőt merem állítani, elősegíti a bőr hidratáltságát. Fentiek miatt nagy szeretettel ajánlom érzékeny bőrűek figyelmébe is, ugyanis nekem egyszer sem okozott hámlást, vagy kipirosodást. Plusz pont, hogy az ára is igen baráti.

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2020. április 3.

Meglepően jó minőségű drogériás hamvasító sampon elérhető áron. Valóban nem szárít, nem csinál szénakazalt a hajkoronámból, mint a hasonló hatással bíró Schauma lila samponja. Továbbá ez a sampon a világosabb tincseket sem fogja be rikító lilára. Amit még észrevettem, hogy más, szebb tónusú a hajam színe, ha ezzel mosom (1-2 percnél tovább még nem mertem a hajamon hagyni, de most a karantén idején lazán kísérlezetgetek majd vele :))

Dr.Jart+ Good Night Intra Jet Firming Sleeping Mask

Dr.Jart+ Good Night Intra Jet Firming Sleeping Mask
2020. február 15.

Klassz cucc! Sűrű, vajszínű, vastag, számomra kellemes, virágos illatú krém, amit esti rétegzős rutin legvégén masszírozok az arcbőrömbe, nyakamba, dekoltázsomba. És hát oh, nagyon csudaszép hidratált, egységes színű, pirosságmentes pofival ébredtem ma reggel is. Biztosan újra fogom vásárolni!