koalace

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2020. november 16.

Színtelen, szagtalan csodatermék számomra, pedig temérdek koreai tonert elhasználtam már. Ez a toner egyből hidratál, abszolute nem csipkedi a bőrt, pillanatok alatt beszívódik, sőt az utána felkent termékek is könnyedén tudnak a bőr legmélyére hatolni.

Uriage Bariésun Spot Krém Pigmentfoltok Ellen SPF50+

Uriage Bariésun Spot Krém Pigmentfoltok Ellen SPF50+
2020. augusztus 6.

Végig olvastam a korábbi véleményeket és csodálom, hogy senki nem említi, hogy ez a cucc bizony, ha szembe kerül, rettenetesen tudja azt irritálni, ritka kellemetlen élmény, senkinek nem kívánom. És ezt egy nagyon kedves Barátnőm is megerősítette, ugyanezt tapasztalta ő is a krém felkenését követően. Szóval ezek után elég gondosan kikerülöm a szemem környékét, és bőségesen teszek az arcom többi részére. Azt nem mondanám, hogy ilyen tetemes mennyiségben nekem nem csillog a fejem tőle, mert de, csillog, de beszívódik szinte teljesen és a rákerülő BB krém vagy kevés alapozó sem csúszik meg a bőrömön, szépen lehet rá sminkelni. A rendszeres, normális mennyiségben felkent fényvédőzés eredménye kb. 20 év múlva fog szerintem szembetűnően megmutatkozni, addig is ennek a terméknek 4 csillag a szemirritáció miatt, mert az sajnos botrányos, ha az ember lánya nem csak két bolhányi mennyiséget használ az arcára a termékből.

Sundance Kids 50 Sensitiv Sonnencreme Napozó Krém Gyermekeknek

Sundance Kids 50 Sensitiv Sonnencreme Napozó Krém Gyermekeknek
2020. július 22.

Egyszerűen imádom! Ebben a nyári melegben leltem rá erre a csodára, amit arcra, dekoltázsra használok némi csiganyál, és szérum, krém után kellően vastag rétegben. Parádésan beszívódik, jól eldolgozható, nem hagy zavaró fehér réteget, és nem irritálja a szememet, illatmentes. Picurka Missha BB krémet szoktam felé tenni pirosság elfedésére a problémásabb területekre, plusz pont, hogy nem kukacosodik be a BB krém a fényvédő hatására. A termék nem fogja meg a ruhámat sem, nem okoz pattanásokat, és az ára is igen baráti. Próbáljátok ki!

1 ÖSSZETEVŐ