KockaCukor013

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack

Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
2020. február 24.

Hogy lehet, hogy én ide még nem írtam véleményt? Mindenhol ezt a terméket ajnarozom, annyira imádtam.
Sokáig elég, gyönyörűen egysegesiti a bőrt, feltolt, hidratál, lehuzza a pirossagot, mindent tud, amire nekem szükségem van. Kellett egy kis idő mire megmutatta valódi erejét, utána viszont imádtam azt az egységes bababort amivel neki koszonhetoen ébredtem. Sajnos hajtott a kíváncsiság s lecsereltem. Kár volt. Biztos visszaterek meg hozzá.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. február 24.

Valami van. Rögös út a miénk, de úgy néz ki végre működik, bár nem tudom kijelenteni, hogy az eredmény 100% az ő nevére írható. Eleinte kipirosodtam tőle, pattanásokat okozott, bárhogy próbáltam, sehogy nem akart működni. Tele voltam miteszerekkel, mindegy volt, hogy kis mennyiségben próbálkoztam vele, este, vagy reggel, más termékekkel együtt, vagy önmagában, sehogy nem akarta elfogadni a bőröm.
Mióta újra napi rutin a 2% bha, azóta retinollal és az azelainsavval együtt viszont óriási változást hoztak az arcom életében 😀 Minden este használom, illetve elég gyakran reggelente is, mikor nem használok c vitamint. Csak azért adok 4 csillagot, mert önmagában szerintem továbbra sem hozna eredményt. Kell mellé a bha es azelain. Így hárman együtt tökéletesek.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2020. február 24.

Nagy segítségem a havonta megjelenő hormonális pattanasaimmal való harcban. Bha-val, niaval együtt használva verhetetlen trió. A Skinsmarton látott The Ordinary peldarutin adta az ötletet, s azóta a bőröm fényévekkel szebb. Judit, ezúton üzenem: Imádlak!
Már pont fel akartam adni az egész tudatos borapolas cécót, mondván az én bőröm ilyen, ennyit lehet belőle max kihozni, mikor a fentebb említett videóban látott rutinhoz megrendeltem őt is. Azóta elkezdett rajtam működni a niacinamid is (vele előtte nagy harcaim voltak, hogy számomra nem válik be), alig - alig jön elő 1-2 pattanás, az is hihetetlen sebességgel eltunik, miteszereim pedig egyáltalán nincsenek. Baráti az ára, remek a hatása, biztos újra fogom még venni.
Reggeli rutinban ritkán, illetve csak nagyon vékony rétegben szoktam használni, mert azt vettem észre, hogy vagy a fenyvedőmmel nem komoatibilis, vagy a vastagabb réteg miatt egyszerűen felkukacosodik. Szép vékonyan viszont működik. Este már nem sajnálom belőle a mennyiséget 😀 Bevált!