KockaCukor013

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál
2020. szeptember 19.

A másodikat használom már belőle, s kétlem, hogy valaha is tovább fogok még spirál téren kísérletezgetni. Ennyi pénzért, ilyen fekete színt, s ilyen tartósságot, illetve ilyen hosszú pillákat más spirál sem tud. Néha valóban sok festéket visz fel, ami miatt picit nehézkesebb vele dolgozni, de nekem eddig minden spirál ezt csinálta, főleg frissen kibontás után. Általában mindegyik akkor kezd el igazán jól működni, amikor a már használt, de még nem kifogyott állapotot eléri. Nála is így van ez. Néhány hét után minden egyszerűbbé válik vele 😀 Szeretem a tartósságát, s azt is, hogy ilyen szép hosszú pillákat eredményez, kinyitja a tekintetet. Az első darab már igencsak kifogyóban van, így őt most kimondottan csak alsó pillákra használom, mert oda a kevés is elég. Sőt, most működik csak igazán jól! Amikor még friss, szerintem alul nehezebb vele dolgozni. Kifogyó félben viszont valami meglepően szép az eredmény.
Biztos újra fogom még venni.
Már kolléganőm is lecsapott rá, miután nálam egyszer kipróbálta.

Kose Cosmeport Clear Turn Vitamin C Essence Mask 30 Sheet

Kose Cosmeport Clear Turn Vitamin C Essence Mask  30 Sheet
2020. szeptember 19.

Vettem belőle egy csomaggal, mert baráti volt az ára. Meglepett, hogy c vitamint nyomokban sem tartalmaz. Nem rossz cucc, de nem is túl jó. Egy erős aha hámlasztó után használva azon kívül, hogy szépen hidratált, mást nem igazán vettem észre. Kicsit feltölt, egész jó vízhiányra, de ennyi. Akinek ezek a fő problémái, valószínű elégedett is lesz vele. Én is az voltam, mikor ebből a célból használtam, de annyira felmérgesít, hogy c vitaminos maszkként árulják s ebből semmi nem igaz, hogy nem kap többet 3 csillagnál. Problémát nekem nem okozott. S bár azt mondják kevesebb cuccban úszik, mint koreai társai, nekem ebben is bőven tocsogott az arcom. A visszazàrhatóságával nem volt gondom.

Éclat Natural Skincare Vitamin C Szérum

Éclat Natural Skincare Vitamin C Szérum
2020. szeptember 19.

1 hónapja és 1 hete használom ezt a terméket, s már most nem bírom ki, hogy ne véleményezzem. Ennyi idő után pedig még nem szokásom véleményt írni.
Számomra duplán vált csodaszerré. Először azért, mert az első c-vitaminos szérum, amin valóban látom, hogy egységesít. Eddig egyetlen c vitamin termék sem csinált semmit, már majdnem fel is adtam a vele való próbálkozást. Amolyan utolsó esélyként rendeltem meg ezt a kis üvegcsét, mert ciki vagy sem, de megvettek azzal a dumával, hogy ferulic sav c vitaminnal együtt alkalmazva szuper hatékony, s gondoltam ennyi pénzért miért ne. Fogalmam sincs, hogy valóban ez miatt, vagy sem, de valóban működik. Sokkal egységesebb a bőröm mióta használom.
A leírás szerint 20% c vitamint tartalmaz, amiről eleinte azt hittem, csak ráírták a marketing miatt😁
Nem mondanám, hogy wow hatása van, s használat után egyből tündérkirálylánnyá válik az ember, viszont elég hamar megmutatja amit tud. A reggeli rutinom mindennapos része lett.
Másodszor pedig azért csodaszer, mert valami bomba jó megoldás terhességi csíkok halványítására. Ezen a téren (is) én inkább a megelőzést választottam, s egyből használom oda, ahol látom, hogy kezdenek megjelenni. Ha kimarad 1-2 nap használat, a csíkok elkezdenek sötét lila színbe váltani, tovább repedni s mélyülni. Amint visszatérek a használatához, a sötétedés megszűnik s egyre halványodnak. Persze 100%-ig nem tünteti el az elváltozásikat , de ezt nem is lehet szerintem elvárni. Meglátjuk több hónapos használat után mennyire képes még javítani a helyzeten. Már ez is kész csoda, hogy legalább számos csíkom színtelen lett neki köszönhetően, vagy egyszerűen "csak" több árnyalattal világosabb.

Az ára nagyon baráti, a csomagolása szuper, könnyű adagolni, megfelelően visszazárható, gyorsan felszívódik, nem hagy maga után semmilyen réteget, nem zsírosít, az összetevői nagyon szépek, a c vitamin egy stabilabb formáját tartalmazza, nincsenek benne felesleges káros összetevők, helyette vannak viszont kisebb mennyiségben más hasznos dolgok is. Engem levett a lábamról teljesen. Legszívesebben locsolnám magamra.