kockasfulu

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2020. június 24.

Klasszikus YR minőség és stílus, aki a márkát szereti, az ezzel is elégedett lesz.

Kellemes, viszonylag semlegesebb illatú. A két "fázis" nagyon gyorsan szétválik, felrázás után sietni kell vele. Az olajosabb része korrektül hidratál, a kissé zsírosabb arcterületet nem terheli túl.

A sminklemosó hatásával én nem vagyok teljesen elégedett, a szempillaspirálommal meggyűlik a baja (pedig nem vízálló). Érzékeny bőrűeknek szánt termékek közül ott van a toppon, de én intenzívebb sminkeltávolítást igényelnék.

Naturals By Watsons Macadamia Testápló

Naturals By Watsons Macadamia Testápló
2020. június 17.

Kellemes, könnyed állagú testápoló. Könnyen beszívódik, nem marad ragacsos, zsíros érzés utána. Bőr szintentartó ápolására, nyárra teljesen megfelelő, de a száraz bőrrel már nem bánik el. Enyhe, viszonylag semleges illatú. Ár-érték arányban szerintem korrekt. Nem csodaszer, de célnak megfelel.

Az összetevők beírása azért kicsit sokkolt, ezt a bio-öko-mindenmentes marketinget a valóságban annyira nem sikerült megközelíteni.

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém
2020. május 24.

Picit mattító, picit hidratáló, könnyed krém. Az illata és az állaga nekem bejön, utóbbi megosztó lehet. Elég hosszan hámlaszt, ami miatt nem igazán van értelme rásminkelni. Nem csodaszer, de kicsit zsíros bőr nappali karbantartására megfelel.

Azért annyira nem rossz színvonalú, mint amilyen a pontozása (sőt!), viszont nagyon szűk azon helyzetek és bőrtípusuk metszete, amiben jól működik.

Edit: Illetve ha esetleg a te szemüvegkereted orrnyerge is fehér lenne, akkor felejtsd el, mert nagyon durván befogja, és bár a zöld szín idővel lekopik, de az elszíneződés megmarad. Én elsősorban emiatt váltottam le.