kockasfulu

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2024. március 20.

Nagyon elégedett vagyok vele. Makacs pattanásokat szépen kordában tartja, jól mattít. Mintha jobban regenerálódna tőle a bőröm, 1-2 hét használat után már látni a hatását.
Ez az egyetlen fix eleme a rutinomnak évek óta, egyszer próbáltam meg lecserélni, de visszatértem hozza. Sehova nélküle!

Revox B77 Plex Bond Repairing Oil

Revox B77 Plex Bond Repairing Oil
2024. március 20.

Számomra csodaszer. Vékony szálú, töredezett hajamat nagyon szépen regenerálja és rendbevágja, sokkal egészségesebb és fényesebb lesz tőle. Hátránya, hogy kicsit nehezen kezelhető a kiszerelésben, csöpög mindenhova a pipettából, harcolni kell, hogy tényleg a hajamra menjen. Van egy nagyon erős szaga, amit én ugyan már más hajápolónál megszoktam, de új használóknak zavaró lehet. Többször újravettem, fogom is, de a csomagolással igazán csinálhatnának már valamit.

Revox Just Centella Asiatica 100%

Revox Just Centella Asiatica 100%
2024. március 20.

Olyan meh, nagy baj nincs vele, teszi a dolgát. Nekem kicsit túl sűrű az állaga, és nehéz is emiatt mást rétegezni rá.