kocosfox

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer

Schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer
2021. április 10.

5 hete volt szúrva a fülcimpám, amikor is begyulladt.. A piercer sós vizes öblítést javasolt rá, de az lósz*rt nem ért.. gennyes volt, vérzett a cimpám, aztán eszembe jutott, hogy ezt használtam 10 éve is fültágításkor, barátnőm is ezt használta amikor a köldökét szúrták, úgyhogy vettem egy kis kiszerelést..
Hát öcsém.. soha többé sós vizes oldat, konkrétan másnapra levitte a gyulladást a fülcimpámon. 3 napja fújom amikor eszembe jut, kb. napi 3x 4x, és már nem is fáj sehol a cimpám, max kicsit érzékeny de levitte teljesen a gyulladást.
Nekem nem csípett, habár kicsit mintha melegedett volna a terület ahol a seb és a gyulladás volt miután befújtam vele, de egyébként semmi extra..
A másik fülemre is tuti ezt fogom használni ha majd az is ki lesz szúrva.

Dove Advanced Hair Series Shine Revived sampon száraz hajra

Dove Advanced Hair Series Shine Revived sampon száraz hajra
2021. március 5.

Már nagyon régóta használom a balzsamjával együtt, nekem extra puha és fényes lesz tőle a hajam. Nagyon sok más márkát kipróbáltam már szilikonost, szilikon mentest, de csak ő vált be. 5*

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2021. március 4.

Tavaszra kerestem valami új parfümöt. Az illata semmi extra.. pedig most nagyon odavolt érte mindenki több parfümös csoportban is. Nekem egy kicsit öregasszonyos, nagyanyámon el tudnám képzelni. Délután fújtam a csuklómra, este már elillant.