koczevi

Regisztráció dátuma: 2013. június 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+
2021. február 26.

A gyógyszertárban kapott mintát próbáltam ki, elég is volt.... felkenés után villámgyorsan megszárad viszont hagy egy fehéres réteget az arcon. De ami a legrosszabb hogy pereg az arcomról. A C vitamint nem tűri meg maga alatt de magában is előfordul hogy potyog. Így kétlem hogy jó védelmet nyújtana.

Avon Treselle

Avon Treselle
2021. január 7.

Ezt az illatot nem tudom megunni. Mindig van itthon belőle. Szeretem hogy a ruhákon is megmarad az illata sokáig

Pyunkang Yul Moisture Serum

Pyunkang Yul Moisture Serum
2020. december 27.

Az én télen szárazabb bőröm nagyon szereti este! Nagyon gyorsan beszívja ezért gondoltam így hidegebb időkre beszerzem még utána a moisture creamet. Zsíros bőrűeknek szerintem ez a szérum is bőven elég. Általában szérumot vagy hámlasztót szoktam előtte használni és mindegyikkel nagyon stabil, nem pereg viszont ad egy gyönyörű fényes bőrképet. Ezért én csak estére használom. Másnap sima és puha tapintású bőr fogad. Fantasztikus, újravevős!! Yesstyle-on jó áron lehet beszerezni ;)
A pipettás adagoló botrány, cseppenként lehet kinyerni a krémet. Mire felkenem arcra és nyakra egy csomó idő.Ezért levonhatnék egy csillagot de annyira jó maga a termék hogy nem teszem.