Kodi

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Maison Francis Kurkdjian 724

Maison Francis Kurkdjian 724
2024. február 23.

Érdekes, hogy a new yorki milliőt mindig ilyen citrusos-friss-ropogó tisztaságillatokkal (ld. DKNY) próbálják megfogni, soha nem jártam ott, de kötve hiszem, hogy ilyen illat lenne az uralkodó. Nekem tetszik ez az illat, valahogy harmónikus elegyet alkot minden jegy: a bergamott, az aldehidek is felismerhetőek, később kicsit virágosabb lesz. Semmi sem lesz uralkodó, nem fog bántani senkit és nem is szúrós, mégis olyan ropogós fehér érzetet kelt. Szilázzsal nincs gond tele lesz vele a szoba, a tartósság azonban nem erőssége.

The Body Shop Sheavaj

The Body Shop Sheavaj
2024. február 2.

Csodálkozom, hogy nem szerepel a még a Krémmánián, pedig szerintem a legjobb minőségű sheavaj amivel próbálkoztam. Csomagolása szerencsétlen, a barna tütyőn belül egy visszazárható csomagolásban van, csak egyszerűen, pedig azt hittem valami kis szappantartóban van, nem az már maga a termék. Még gondolkodom rajta, hogy kiszedem-e, feltételezem nem véletlenül van így, talán hogy ne száradjon ki. Ahogy belenyúlsz már olvad is a kezed melegétől. Csodálatos, hidegtől kiszáradt bőrt egy éjszaka alatt rendbe hoz. És ami a fontos, drága, de legalább éri az árát. Nem kell külön melengetni, mint egyes m.nnás kőkemény vackokat, amelyek azóta teljesen leértékelődtek a szememben.
Frissebben: időközben átcsomagolták jó kis pléhdobozba, így már hibátlan a termék.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2023. december 30.
(!)

Tesztelésre kaptam e terméket. szerencsére nem vagyok ekcémás, de télen gyakran küzdök viszkető érzéssel a lábaimon és derekamon, amit a hideg és a harisnyaviselet okoz. A tusfürdő textúráján is érződik, hogy nagyon gazdag olajokban, különleges tavaszi rét illata van. Korábban használtam az LRP Cleansing Oil-ját, amihez nagyon hasonlít az illata, olaj azonban érezhetően több van benne. Néhány használat után sokat javult a bőrszárazság a kritikus területeken. A testápolózást ugyan nem nem adtam fel utána, de volt, hogy elmaradt és nem történt semmi. Tusolás után nincs feszülő száraz érzés, hidratáltnak érzem a bőröm. Nagyon jó minőségű termék.

2 ÖSSZETEVŐ

Rosin Acids Kockázat: