Kodi

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green EDP

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green EDP
2022. február 21.

Sajnos a Black Opium nekem egyáltalán nem tetszik, sem magamon, sem máson ki nem állhatom. A zöld verzió láttán abban reménykedtem valami élet került ebbe a családba és talán még nekem is tetszeni fog, de nem. Ha jobban belegondolunk, a BO jelenleg a legtöbbet eladott parfüm a Yves Saint Laurent háznál (így múlt el az Opium dicsősége), nem csoda, hogy a járt utat nem hagyták el, a fejillatba került egy kis zöldes-fügés érdekesség, mely gyorsan tovaszáll és marad a jól bejáratott BO alapillat, kissé hígabb kiadásban. Tartóssága igencsak rendben van, de ez a ház összes többi illatára is igaz. Összességében viselhetőbb számomra, mint az anyaillat, de mivel teljesen mást vártam (bár nem tudom miért, ejnye-ejnye) sajnos nagy csalódás.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2022. február 8.

Csodálatosan szép ez az alapozó! Először rossz szín választottam, de nem tántorított el, tudtam, hogy újra kell vennem. Nagyon könnyed fedése van, vizes szivaccsal tényleg olyan, mintha semmi sem lenne rajtad, tehát pont azoknak való, akiknek minimális bőrproblémája van. Ha ecsettel viszi fel az ember, akkor lesz olyan fedése, mint más izmosabb alapozóknak szivaccsal, nekem mégis szivacsos felvitellel tetszik inkább. Szérumokkal, hidratálókkal jól működik együtt, nem kukacosodik. Pár éve, amikor ott tartott a világ éppen, hogy Meghan Markle volt az ügyeletes beauty ikon, róla írták, hogy ez a kedvenc alapozója, ráadásul Laura Mercier illuminating primert használ alá. Én először egy YR fényes primert kentem alá, sajnos nem jó, mert a primer is átlátszik az alapozó alól, így a diszkógömb hatás garantált. Ráadásul az alapozó is kicsit fényes, ez a nevében is benne van, nincs benne semmi meglepő. Azt azonban el tudom képzelni, hogy a highlighter pontokra kenünk ilyen primerből és rá az alapozó, akkor highlighter már nem is kell, ez azonban már tényleg ízlés dolga. Aztán kipróbáltam alá a Laura Mercier primert, az valóban nagyon szép alatta, nem túl fényes, mint az YR volt. Magyarországon borzalmasan drága, érdemes akcióban venni vagy külföldről rendelni.

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál
2022. február 2.

Nem tudom miért írják, hogy már nem gyártják, én látom az üzletekben. A keféje nagyon hasonlít a Maybelline Sky High-hoz ezért is vettem meg, de sajnos attól merevebb és szúrósabb is. Állandóan belekapok vele a szemembe még 30 év spirálozási rutinnal is, így végül a kukában landolt. Sok festéket is vesz fel, óhatatlanul tapaszt. Vastag, póklábas pillákat csinál, kéretlen Twiggy-hatás, megfűszerezve azzal, hogy pereg is a szembe száradás után. Ha tehetném 0 pontot adnék, ez a spirál egy borzadály.

2 ÖSSZETEVŐ