Best of Beauty 2019

Kodi

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Azzaro Solarissimo Levanzo

Azzaro Solarissimo Levanzo
2019. július 13.

Nemrégiben feledkeztem bele a szagolgatásába, meg is állapítottam, hogy milyen kár, hogy kilistázta a dm, mert egyike annak a zöld férfiparfüm archetípusnak, amit nagyon szeretek a Mediterraneo óta... és akkor berobog a város egyik leggazdagabb emberének a fia, hogy ő a legolcsóbb parfümöt kéri, de nehogy valami toilette legyen, hanem parfüm. Az eladó csajok nem tudták elnyomni a kacajt, Teddy bácsi pedig megkapta, amit akart. Hát én megszagoltam 799 Ft-os 10 ml-s vacak parfümöt, amit megvett.. és jobban járt volna, ha megbartellezi, hogy adják oda neki ezt a tesztert ingyér.

Dolce & Gabbana Light Blue Sun EDT

Dolce & Gabbana Light Blue Sun EDT
2019. július 9.

Akárcsak egy Light Blue Gombóc Artúr, minden Light Bluet szeretek: a kereket, a lyukasat, a mogyorósat, a töltöttet, a hasonmást, az eredetit, az intenset.. Kivéve ezt. Rövid citrusos felhang után feketeleves jön, valami tengeri akkord, így sajnos a Womanity támad fel a jótékony feledésből, vagy a Aqua Motou kinek mit tetszik. Nekem nem az biztos.

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT
2019. július 8.

Íme, az egyetlen Angel, amire lassan fel kell iratkozni a nagybetűs parfümériákban, mert esetleg csak a tesztert lehet kint találni a polcon. Felhívták rá a figyelmem és már másodjára mentem vissza, hogy kipróbálhassam, de elsőre nem találtam a helyén. Ja, már nincs is, limitált. Azt a hétszázát.. Teszterje szerencsére megvan. Egyetértek azokkal, akik szerint egy szép Escada, igen valóban, de abból az időből, amikor még Philippe Romano olyan ikonokat tett le az asztalra, mint az egyszerűségében nagyszerű Pacific Paradise például. Csak ez nem banános, hanem grépfruitos, majd mangós, míg végül egy brutál tartós, meghatározhatatlanul finom gyümölcsös alapot kapunk, amiben – akárhogy is próbálkozom – szinte semmi Angelest nem tudok felfedezni. És ezt a szó legpozitívabb értelmében mondom. Megértem a népszerűségét, végre találni a trendik között egy európait. Egy szellemi rágógumi, cuki-muki, mégse baj, mert tetszik kell.

2 ÖSSZETEVŐ