kogotki

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Zamian Gold Cacao Maszk

Zamian Gold Cacao Maszk
2013. május 4.

Eleinte nem vágtam ezt a pakolást, csak úgy használgattam. Aztán jött egy stresszesebb időszak, ami természetesen egyből kiült az arcomra, na akkor tudtam igazán értékelni. Nagyon jól megnyugtatta a bőrömet, mattított is jópár napra, meg hát a csoki :)
Most elfogyott, újra fogom rendelni, addig elhasználom a többi felgyülemlett pakolást, de a barátom már kérdezi, hogy miért nem azt a vicces csokisat kenem magamra :)

Lilibe Vattakorong

Lilibe Vattakorong
2013. május 4.

A kedvencem: nem szöszöl, nem jön szét, de ha akarom, könnyen szét tudom szedni, és nagyon jó az ára. Már nem is veszek másikat.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2013. május 4.

Hát igen, miután elhasználtam ebből egyet, elgondolkodtam, hogy vajon mi kerül 5-10-szer ennyibe más márkák szempillaspiráljain...
Kifejezetten göndörítő spirált kerestem mindennapra, és gondoltam, teszek egy próbát. Tisztességesen göndörített, külön öröm volt a szilikon kefe (a gyengém) és annak ellenére, hogy nem vízálló, nem kenődött és nem maszatolódott el.
Kb 3-4 hónap elteltével, amikor már úgyis a végét járta, észrevettem, hogy nap végére kicsit potyog, ami irritálja a szememet, és ki is dobtam. De addig csúcsszuperül teljesített.