Best of Beauty 2019

koirankeksii

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2019. június 27.

Amit tudni kell az arcbőrömről: érzékeny, húzódó, de mindeközben olyan extrém mértékűen zsírosodásra hajlamos, hogy viccen kívül egy alap krémezés, vagy mattító alapozó után 2 órán belül le lehet törölni a zsírt. Igazából vagy egy éve megvan már nekem ez a kis szuper púder, de most kezdtem újra visszatérni hozzá. Mióta ezt használom a krémek felvitele után, az arcom 5-6 órán át matt és selymes tapintású marad, ráadásul egy tök átlátszó, finom, természetes dologról beszélünk. Egyetlen hibája, hogy nehezen jön ki belőle a cucc. Ahhoz képest, hogy mióta használom intenzíven, úgy tűnik, hogy soha nem fog elfogyni

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, most vettem meg a színezett verziót is

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++
2019. június 14.

Az Innisfree púder mellé termékmintát kaptam belőle és a kémiai fényvédős, zöldteás társából. A kémiai esetében nem volt meglepő, hogy nem hagyott fehér réteget, de ez a termék sem!! Szenzációs: nem ragad, nem fehérít, nem irritált (nálam nagy szó). Az összetevői is elég szépek, a kiszerelés is szerintem viszonylag sokáig fog tartani, így megrendeltem a nagy verziót. Alig várom, hogy ideérjen :)

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2019. május 26.

Ma szereztem be a Rossmannból a sampont (636 Ft), a balzsamot (636 Ft) és a pakolást is (1124 Ft), de máris úgy érzem, hogy kommentelnem kell. Érdekes észrevétel, hogy a samponnak nincs olyan isteni illata mint a balzsamnak és a pakolásnak. A sampon viszonylag jól habzik, bár mivel Head & Shoulders-ről váltottam át hirtelen, ahhoz képest kutya füle a mértéke. Már a balzsam felrakása után éreztem, vizesen hogy baaaaaromira puha lett a hajam.
A termék a könnyű kifésülhetőséget ígéri, hát ezért sajnos egy csillagot le kell vonjak, mivel én már nem hiszek ebben, hogy külön olaj nélkül ki tudnám a hajamat vizesen fésülni (nagyon hosszú, nagyon vékony, és nagyon törékeny festett szőke haj).
Talán két fokkal jobban ki tudtam fésülni, de el kellett volna rá az a plusz olaj is.

Száradás után a hajam illata ISTENI, és nagyon puha lett, olyan az egész összhatása, mintha fodrásztól léptem volna ki