koirankeksii

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2020. december 1.

Még csak egyszer próbáltam ki, de azonnal kommentelnem kell. Az elmúlt 4 évben az Alverde szemöldökformázóját használtam, ami bevált számomra, azonban a genetikailag vékony, kissé hiányos szemöldökvégekre nem volt teljesen megfelelő az az ecset. Két hete döntöttem el, hogy kipróbálok valami újat, akkor találtam rá erre a termékre. A Rossmannban néztem ki, ahol 3500 Ft-ba került volna, azonban véletlen megláttam, hogy az Edigitalon kemény 990 Ft-ért vesztegetik éppen. Valójában a 04 sötétebb árnyalatot szerettem volna, de a 03 volt leakciózva, így mivel nem tudtam, hogy egyébként hogy passzolna hozzám ez a technika, így megvettem a 03-at. És hát nagyon nem bántam meg.

A szín tökéletes annak ellenére, hogy általában a legsötétebb színnekkel dolgozok. Konkrétan olyan kevés festéket raktam az ecsetre, hogy alig látszik valami az újonnan kibontott krém felületén, azonban tökéletes szemöldököt készítettem vele első próbálkozásra is, mindezt kb 45 másodperc alatt úgy, hogy azonnal megszáradt (több ujjhúzással is teszteltem).
Azt hittem, hogy az Alverdénél nincs jobb formázó, de most nagyot néztem. A mennyiséget elnézve szerintem kb 2 évig elég lesz a termék, és nagyon, de nagyon boldog vagyok.

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual Izzadásgátló Spray 48H

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual Izzadásgátló Spray 48H
2020. november 1.

Életem dezodora. Évek óta Dove golyós dezodort használok (régen a kéket, utána váltottam az imádott körtésre), ám de mivel dolgozok, így szeretem "megerősíteni" a hatást egy plusz sprével is. Mivel nem használtam még ilyen csokis, édes illatot, így félve tettem be a kosaramba, de a végeredmény egyszerűen lenyűgözött. Ez az első olyan dezodor, ami után, ha 10 óra elteltével is megszagolom a hónaljam, ugyanolyan illata van, mint amikor befújtam. Most negyedjére vettem már újra. Mivel nincs belőle golyós változat, így illatban hasonlót kerestem, így esett a választásom a kókuszos stiftre. A kettő együtt szuper-

Csillagos ötös.

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+
2020. augusztus 22.

Mindenképpen egy SPF50-es, fizikai fényvédőt kerestem az arcomra. Eddig koreai cuccokat rendeltem, de mivel már beleszaladtunk a nyárba, így nem volt időm egy-két hónapot várni. Erre esett a választásom, testre pedig az Uriage sima 50-es spray változata.
Hát mit ne mondjak, booorzasztóan fehérít, de tényleg még a vártnál is sokkal jobban. Eleinte ez nagyon zavart, de már inkább viccesnek találom a munkahelyen az olyan megjegyzéseket, hogy "Úristen, te jól vagy? Nagyon fehér az arcod!".
Negatívum:
- ha nagyon kicsit viszek fel, akkor is borzasztóan fehérít, már-már ijesztően szürke lesz az ábrázatom
- nehéz lemosni
- ha egész nap rajtam van, akkor a nap végére kicsit irritálja a bőrömet
- felkenés után is ragad, így mindig le kell púderezni
Pozitívum:
- szerintem a mennyiséget tekintve 2 év múlva is meglesz még
- nem égtem még le

A nagyon fehérség és az irritáció miatt egy jóindulató hármast adok.