koirankeksii

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Magister Products Coco-Keratin Hajbalzsam

Magister Products Coco-Keratin Hajbalzsam
2019. december 27.

Én most egy picit le fogom pontozni ezt a terméket.
2014 óta nem vasalom a hajamat (évente 1x kerationos hajszerkezet újjáépítésre járok helyette), és habár eddig csak a tövét festettem havonta újra, már azt se, így gondoltam ideje a sampont és a balzsamot is lecserélni valami szuper naturálisra. Megvettem a hajszeszt, a Menta lime sampont és ezt a balzsamot.

A balzsam első (és sokadik használatra is), nekem nagyon furcsa. A vizes hajamba pamacsolom be, de mivel "nem csúszik", és azonnal beszívódik, egyáltalán nem is érzem, hogy hova raktam már a balzsamból és mennyit, emiatt szerintem 20 pumpálásnyi sem lenne elég ahhoz, hogy érezzem, amit érezni kéne más balzsamokkal.
Tisztában vagyok vele, hogy a drogériában kapható hagyományos balzsamoknál a szilikon miatt lehet érezni ezt az azonnali selymességet, és csúszósságot, de ennél a balzsamnál még hajmosás után sem érzem azt, hogy hidratált lenne a hajam. Nem tudok kifésülni se, össze-vissza csomósodik, gubancolódik a hajam, így egy csomó olajat kell hívni segítségül.

Biztos vagyok benne, hogy telis tele van szuper anyagokkal ez a balzsam, és lehet hosszú távú használattal hozzá lehetne szokatni a hajat, de a 10. használat után is szinte sír a hajam egy hagyományos drogériás hajápolóért. Elhasználom a maradékot, de utána úgy döntöttem, hogy befejezem a kísérletezést, mert habár a Menta Lime sampont tényleg csoda jó (azt újra fogom venni), ha figyelembe veszem a termék árát és azt, amit csinál a hajammal, akkor nekem nagyon nem éri meg. Egyébként próbálkoztam vele úgyis, hogy a nedves hajvégbe masszíroztam bele, de annak az lett az eredménye, hogy dupla annyi ideig száradt meg a hajam és végeredményben "koszosnak tűnő, rendezetlen" hajkoronával léptem ki a hajszárító alól.

Most beszereztem egyébként 1 cég 98%-ban természetes összetevőkből álló balzsamját, fele annyi pénzért, brutális mennyiségben, és ugyanazzal a funkcionalitással, amit egyébként szeretek, így inkább annál maradok.

Isana Tusoló Olaj

Isana Tusoló Olaj
2019. december 27.

Életem első olajos tüsfürdője. Én tulajdonképpen nagyon meg vagyok elégedve, igaz, nem próbáltam még más termékek tusolóolaját, de szerintem ez önmagában is tök jó. A többiekkel ellentétben én egyáltalán nem érzem halszagúnak a terméket, sokkal inkább egy nagyon erőteljes, inkább férfias parfüm ugrik be róla, de nekem őszintén megmondom, hogy tetszik.
A funkcióját szinte majdnem tökéletesen ellátja: olyan száraz a bőröm zuhanyzás után, hogyha nem testápolózom be magam 5 percen belül, akkor szinte szörnyethalok. Ezzel a termékkel ráér pár óra után is bekenni magam, komfort érzetet teremt, bár azért azt nem mondanám, hogy kiváltja a testápolót, mert így is kell egy idő múlva.

Összeségében elégedett vagyok, egyetlen negatívum, hogy mivel nagyon folyékony, nagyon gyorsan fogy.

Schüssler Hidratáló Arcradír

Schüssler Hidratáló Arcradír
2019. november 24.

Én szeretem egyébként, nagyon puha lesz utána a bőr, a szemcsék is finomak benne. Egyetlen negatívum, hogy egy idő után szerintem eldugul az adagoló nyílás, és csak tűvel lehet megpiszkálni, hogy újra kijöjjön belőle