Kokapu

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 39 vétel
Megnézem

Bioderma Sébium Kerato+ Gél-Krém

Bioderma Sébium Kerato+ Gél-Krém
2022. december 13.
(!)

Tesztelésre kaptam (nem találom, hol kéne ezt jelezni, ezért ideírom). A kamasz fiamnak kéne használnia, viszont utálja magát krémezni. Így aztán sajnos nem rendszeres a használata. Viszont, ha éppen belobban az arca, és sikerül rávennem az arcápolásra, akkor 2-3 nap alatt nagyon szépen visszaveszi neki a gyulladást. Aztán persze a lelkesedés is alább hagy, vagyis az ördögi kör folytatódik... Mindenesetre teszi a dolgát, probléma a felhasználóval van.

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás
2022. november 9.
(!)

Tesztelésre kaptam. Elég vegyesek az érzelmeim. A hatását tekintve nem rossz, kellemesen finom tőle a hajam. Hosszú és dús hajam van, de így is majdnem elegendő rá az egy adag, csak kicsivel kell több. Viszont megőrülök az állagától, folyik össze-vissza, emiatt nem lett a kedvencem.

Update: Mire a flakon háromnegyedét elhasználtam, eléggé kiszárította a hajam,

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál
2021. november 7.

Sajnos, nekem csak kevés szempillaspirál nem tapad a nap folyamán a felső szemhéjamra, hogy ott fekete foltokkal rontsa el a szemhéjsminket (emiatt az alsó pillákat nem is festem, mert ott is rendszeresen így jártam). Drogériás spirálok közül ez az egyik ilyen, a másik szintén egy Maybelline. Mivel a kettő közül ez csinál szebb pillákat, szebbet, mint a hasonlóan nem maszatoló, de háromszoros árba kerülő más, drágább márkájú spirál, így természetesen tőlem 5 csillagot érdemel. Remélem, hogy eljön majd hamarosan az az idő, amikor nem kell vadászni a drogériák polcain!

1 MÁRKA