Kokapu

1910 pont

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1910 pont

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 36 vétel
Megnézem

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. november 7.

Sajnos, nekem csak kevés szempillaspirál nem tapad a nap folyamán a felső szemhéjamra, hogy ott fekete foltokkal rontsa el a szemhéjsminket (emiatt az alsó pillákat nem is festem, mert ott is rendszeresen így jártam). Drogériás spirálok közül ez az egyik ilyen, a másik szintén egy Maybelline. Mivel a kettő közül ez csinál szebb pillákat, szebbet, mint a hasonlóan nem maszatoló, de háromszoros árba kerülő más, drágább márkájú spirál, így természetesen tőlem 5 csillagot érdemel. Remélem, hogy eljön majd hamarosan az az idő, amikor nem kell vadászni a drogériák polcain!

The Body Shop Vanilla Pumpkin Fürdőbomba

The Body Shop Vanilla Pumpkin Fürdőbomba
2021. november 7.

A kedvenc tusfürdőm fürdőbomba formában, mit is mondhatnék. 🙂 A vízben ülve nem annyira erős az illata, mint vártam, viszont az én bőrömön még másnap is érződik. Imádom!

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás
(!)

Tesztelésre kaptam. Elég vegyesek az érzelmeim. A hatását tekintve nem rossz, kellemesen finom tőle a hajam. Hosszú és dús hajam van, de így is majdnem elegendő rá az egy adag, csak kicsivel kell több. Viszont megőrülök az állagától, folyik össze-vissza, emiatt nem lett a kedvencem.

1 MÁRKA